Wpis z mikrobloga

Możecie mnie tu teraz publicznie zlinczować, ale szkoda mi tych niskich rangą, bardzo młodych, rosyjskich żołdaków. Najpierw odizolowali ich od normalnego życia tymi niby ćwiczeniami, a później kazali jechać na Ukrainę cynicznie przekonując o rzekomym "wyzwalaniu od nękanego swoją władzą społeczeństwa" i hucznych powitaniach. Putin to morderca nie tylko Narodu Ukraińskiego, ale też swojego, często bogu ducha winnych chłopaków z bardzo biednych i zacofanych zakątków Rosji, którzy o polityce nie mają zielonego pojęcia, a którym kazano walczyć i to bez podstawowego ekwipunku typu hełmy, kamizelki. Liczę na to, że Rosjanie sami powieszą tego zwyrodnialca-psychopatę i jego nieludzką świtę, za tę idiotyczną, niepotzebną śmierć ich dzieci.

#wojna #ukraina #rosja
Andrzej_K - Możecie mnie tu teraz publicznie zlinczować, ale szkoda mi tych niskich r...

źródło: comment_1646059208dmAiEXoAoY0vaHonZJxdcQ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
I #!$%@? miałbyś do powiedzenia, że nie chcesz tam jechać.


@KaiserBrotchen: rozumiem Cię że oceniasz mnie swoją miarą ale pamiętaj że są na świecie mężczyźni którzy walczą o swoją wolność ryzykując życiem i póki co wykrwawiają rusków.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: żadnego żołnierza strony atakującej nie powinno być szkoda. Pierwsze, co ja bym zrobił to oddał się w ręce Ukraińców. Zabijanie w obronie to jedno, a atak na obce państwo to drugie. To tak, jakby mówić, że strażnicy w obozach wykonywali tylko rozkazy nazistów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ty się nad nimi użalasz, a tymczasem oni #!$%@?ą w Charków i tamtejszych cywili ile fabryka dała

@Thomasx17: Tak, na pewno byle żołdak z poboru obsługuje wyrzutnie rakiet balistycznych xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ty się nad nimi użalasz, a tymczasem oni #!$%@?ą w Charków i tamtejszych cywili ile fabryka dała

@Thomasx17: Tak, na pewno byle żołdak z poboru obsługuje wyrzutnie rakiet balistycznych xD

@Magromo: nie musi jej obsługiwać, wystarczy, że bierze w tym czynny udział
  • Odpowiedz
szkoda mi tych niskich rangą, bardzo młodych, rosyjskich żołdaków


@Andrzej_K: Noo, szczególnie szkoda tych pieprzonych morderców cywili. Niech płoną w czołgach i łykają ołów za zbrodnie wojenne jakich dokonują.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: Oczywiście że może byc ich trochę szkoda. Jednak nawet jesli ich wybór to iść na tę przeklętą wojnę lub dostac kulkę w potylicę lub być wysłanym do łagru, zawsze może wjechać do Ukrainy i do nikogo nie strzelać a potem się poddać. A oni strzelają, walczą, zabijają, i za co, po co? Sami nawet tego nie wiedzą. Tak więc niby szkoda ale tak nie zupełnie.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: Szczerze kompletnie mi ich nie żal - wystarczy spojrzeć co robią i robią to z własnej woli - są idiotami na zlecenie Putina i zatem niech giną za tego idiotę
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: A mi nie szkoda. Co wy myślicie, ze np. do tego ojca z synem i z psami to strzelała generalicja ruska albo sam Putin? Też zwykłe chłopaki strzelały. Takie, co 5 km dalej ich ktoś złapie, to też będą płakać, ze oni nie wiedzieli i to mialy być ćwiczenia.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K nie oczekuj od wykopków empatii i jakiegoś głębszego myślenia.
Każdy ruski to przecież morderca i sługus Putina. Tak jak każdy polak modli się do Jezuska i nienawidzi kobiet - bo przeciez taki mamy rzad.
Wykopowe hipokryzja be like...

Współczucie i empatia na wojnie to był, jest i chyba będzie temat który ciężko ugryźć. Mnóstwo jest motywów tego w filmach czy serialach. I tez mi trochę szkoda młodych chłopaków tam rzuconych,
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Mireczku też uważam, że zawsze jest i wręcz powinno być miejsce na człowieczeństwo. Inaczej będziemy jak faktycznie te ścierwa, co z premedytacją mordują bezbronnych ludzi. Myślę, że na wojnę trafili przeróżni ludzie z przeróżnym życiorysem i nie wszystkich wrzucił bym do worka z karteczką "ludzki śmieć". Chyba każdy dorosły człowiek ma świadomość, że życie to skala szarości a nie czarno-biały twór. Przynajmniej powinien.
  • Odpowiedz
Putin to morderca nie tylko Narodu Ukraińskiego, ale też swojego

@Andrzej_K: amen


@caiuscosades: kolejny dyktator w Rosji i historia znów zatacza koło (), oby w końcu władzę przejął ktoś cywilizowany i przestawił tory wszystkim rosjanom bo da się żyć na zdecydowanie wyższym poziomie w tak wielkim kraju bez zapędów imperialnych.
  • Odpowiedz