Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #putin

Mirki i Mirabelki - mamy w PL wiele postsowieckich pozostałości. Jakieś pomniki i inne monumenty, które ni jak się komponują w naszym krajobrazie. Może jakaś akcja by je Rosji zwrócić? Myślę, że to właściwy moment, by wysyłać dary do Moskwy lub przycisnąć naszych urzędników by coś z tym zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
@VSterling: Są miejsca takie jak cmentarze i są takie obiekty jak pomniki. Jak na moje dobrze obalać na przykład pomnik pedofila, nie widzę też problemu w obaleniu pomnika armii czerwonej.
  • Odpowiedz
I się zaczyna podżeganie


@init5: temat po prostu wraca. Ja tych pomników tu nie chcę, a Ty? hitlerowskie zniknęły, a niektóre nawet fajne były. Dlaczego nie można postawić czegoś nowego by iść z duchem czasu? Teraz to nie ma znaczenia co Rosja o tym myśli i czy będą grozić embargiem na nasze jabłka czy mięso
  • Odpowiedz
@lampart-marcin: Tak bo wszyscy w armii czerwonej byli gwałcicielami i terrorystami. To część naszej historii, można tam dać tam jakąś informacje że nie byli wyzwolicielami tylko zmieniali okupanta a nie wszystko niszczyć.
  • Odpowiedz