Wpis z mikrobloga

Gdyby teraz pojawił się sondaż, to pisiakom pewnie wzrosłoby do 40-50%, chciałbym wiedzieć co ma w głowie te 10-20pp elektoratu, któremu wystarczył strach przed wojną, Maowiecki podający rękę Kanclerzowi Niemiec i Duda, któremu udało się obronić powagę urzędu przez dwa dni XD Tym bardziej śmieszy, że pisowcy jeszcze miesiąc - dwa temu grali bezpieczeństwem polski dla własnych, partykularnych interesów, ochładzając stosunki z USA po obstawieniu złego „konia”, czy oddalając nas od struktur unijnych, by pochełpić ego polaka, który ma uraz do niemców, bo musiał pod ich butem zbierać ogórki parę lat temu. Wtedy nie przeszkadzało im grać nawet podgrzewać polexitową narrację.

Na Węgrzech pewnie pachołek putina - Orban również wygra, pomimo że w publicznej TV wprost nadaje ruską propagandę i utrudnia nakładanie sankcji.

#bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #ukraina #wojna #rosja
Pobierz kezioezio - Gdyby teraz pojawił się sondaż, to pisiakom pewnie wzrosłoby do 40-50%, c...
źródło: comment_1646047471oiSh6rawZQFdKvyVmmgrOZ.jpg
  • 27
@kezioezio: jeszcze dodam odnośnie tego chłopstwa, niskiego iq i biedactwa to sam zarabiam 2x wiecej niż 1%najlepiej zarabiających Polaków, skończyłem dobre uznawane powszechnie za prestiżowe studia i specjalizuje sie w dziedzinie, ktora liczy sobie mniej niż 1500 osob w całym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zaglosuje na PiS. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze dodam odnośnie tego chłopstwa, niskiego iq i biedactwa to sam zarabiam 2x wiecej niż 1%najlepiej zarabiających Polaków, skończyłem dobre uznawane powszechnie za prestiżowe studia i specjalizuje sie w dziedzinie, ktora liczy sobie mniej niż 1500 osob w całym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zaglosuje na PiS.


@LewCyzud: Jak każdy na wykopie.
ze na PiS nie głosuje nikt inteligentny, sami biedacy , a na Peło to sama profesura oddaje głos XD


@LewCyzud: Na platformę też głosuje pełno ciotek bibliotekarek i kretynów, ale twoje dane z tyłka to zwykłe dowody anegdotyczne, a najprawdopodobniej zwykłe mitomaństwo. Jednak badania na odpowiednich grupach reprezentatywnych są dużo bardziej wiarygodne, nieprawdaż? I tak, ja też spotykałem się z zamożnymi i wykształconymi ludzmi głosującymi na karakana, ale zazwyczaj to byli