Wpis z mikrobloga

Gdyby teraz pojawił się sondaż, to pisiakom pewnie wzrosłoby do 40-50%, chciałbym wiedzieć co ma w głowie te 10-20pp elektoratu, któremu wystarczył strach przed wojną, Maowiecki podający rękę Kanclerzowi Niemiec i Duda, któremu udało się obronić powagę urzędu przez dwa dni XD Tym bardziej śmieszy, że pisowcy jeszcze miesiąc - dwa temu grali bezpieczeństwem polski dla własnych, partykularnych interesów, ochładzając stosunki z USA po obstawieniu złego „konia”, czy oddalając nas od struktur unijnych, by pochełpić ego polaka, który ma uraz do niemców, bo musiał pod ich butem zbierać ogórki parę lat temu. Wtedy nie przeszkadzało im grać nawet podgrzewać polexitową narrację.

Na Węgrzech pewnie pachołek putina - Orban również wygra, pomimo że w publicznej TV wprost nadaje ruską propagandę i utrudnia nakładanie sankcji.

#bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #ukraina #wojna #rosja
kezioezio - Gdyby teraz pojawił się sondaż, to pisiakom pewnie wzrosłoby do 40-50%, c...

źródło: comment_1646047471oiSh6rawZQFdKvyVmmgrOZ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałbym wiedzieć co ma w głowie te 10-20pp elektoratu, któremu wystarczył strach przed wojną


@kezioezio: ale to jest naturalne zjawisko, które występuje w każdym kraju.
  • Odpowiedz
@kezioezio: I powiedz mi na kogo ci niezdecydowani wcześniej mieliby teraz głosować? Na opozycje która niedawno szerzyła Białoruska propagandę? Tych co latali na granice z bialorusia? XD
  • Odpowiedz
@kezioezio: Przypominam, ze opozycja mowila, że mamy przede wszystkim tworzyć sojusz z Niemcami, bo „już widzę jak Amerykanie lecą nam pomagać” i co? Na samym początku wyszło, ze ruscy są mega dogadani x Niemcami. Nie chcieli nikomu pomoc i liczyli na szybki upadek Ukrainy i co za tym idzie tanie surowce ze wschodu tego kraju. Teraz nawet Tusk jest w szoku. Tyle lat gadania o tym jske to Niemcy nie
  • Odpowiedz
@kezioezio: Polityka to jest ciągła gra interesów, chłodne stosunki z Niemcami i pewna walka polityczna z nimi na arenie UE to nie do końca było takie złe rozwiązanie. Biorąc pod uwagę chociażby zaangażowanie Niemiec w kontakty z Rosją czy sprzeciw wobec budowy elektrowni atomowej w Polsce. Jeżeli wczorajsze stanowisko Niemiec się otrzyma to teraz będzie należało ocieplić z nimi trochę stosunki.
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: my również. Teraz czas na powrót wpływów stanów w Europie i jak największe #!$%@? w Niemcy. Głównie za zdradę naszych wartości, ale tez za zdradę emergetyczną, uzależnianie Europy od rosyjskiego gazu i walke z atomem. Przed Niemcami ciężkie czasu.
  • Odpowiedz
@kezioezio:
Urosło by tymczasowo może o 5-7 p.p ze względu na "akcję humanitarną" (nie mam na myśli udostępnienia przestrzeni powietrznej), bo mimo wszystko przyjęcie tak dużej ilości osób powoduje uwidacznianie pewnych wypaczeń w działaniach rządu.
Oraz, ciągle jest skandal z pegasusem, cenami za co2, emisyjnością gospodarki, polityką społeczną, systemem podatkowym, polityką monetarną,względnie niską "innowacyjnością" etc.

Wiem że może nie dobre porównanie ale jeśli twój/ja SO się nad tobą powiedzmy...znęca psychicznie
xan-kreigor - @kezioezio: 
Urosło by tymczasowo może o 5-7 p.p ze względu na "akcję ...

źródło: comment_1646048135SeyV5XgMoqeZRAvFW5ArkJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I powiedz mi na kogo ci niezdecydowani wcześniej mieliby teraz głosować?


@LewCyzud: Nikt normalny nigdy na PiS nie zagłosuje, bo ta partia nie targetuje w inteligentych ludzi. To jest zwykła robolsko - chłopska partia, grająca na kościółku, pseudopatriotyzmie i kompleksach ubogiej części społeczeństwa. To tak, jakby żyd głosował na NSDAP.
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: XD No zobaczymy, bo #!$%@? wszystkie kraje UE, zostali zdemaskowani i teraz sa nadzy. Pewnie Francja przejmie stery za jakis czas, a nasza rola bedzie jak największe marginalizowanie Niemców na każdej możliwej płaszczyźnie, szczególnie ze szybko znajdziemy sojuszników w tym stany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kezioezio: widzę, ze ładnie złapałeś to co większość lemingów, ze na PiS nie głosuje nikt inteligentny, sami biedacy , a na Peło to sama profesura oddaje głos XD U mnie na uniwersytecie poparcie dla pisu, było zdecydowanie wyższe niż dla po. Nie raz jeden czy drugi profesor cisnął bekę z opozycji na wykładach ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam w rodzinie mam profesora fizyki co na pis
  • Odpowiedz