Wpis z mikrobloga

@Dumpster: takimi porównaniami, tak, woja to prawdziwa tragedia, śmierć bieda i wybuchu, strach itp, to wszystko co dzieje się na Ukrainie
a ty uwłaczasz temu porównując to do protestów w wolnym państwie
@franek-wichura: Wykręcanie kota ogonem aż gałki mu wychodzą. A w usa to murzynów biją.
Co ma porównanie wojny na Ukrainie i agresji Rosji, śmierci setek niewinnych do tego, że pis zrobił z Polski pieprzony bantustan. Gnoje używają dokładniej tej samej propagandy - w Rosji NGOsy chodzą po insktrucje do ambasady usa a w tvp info do niemieciej. Błaszczak kutwa ciągle mówi o " ulicy i zagranicy" to jest hasło stworzone przez
@harold97: #!$%@? typie, poczytaj swoje posty xD Trzeba być naprawdę #!$%@?, żeby wojną na Ukrainie leczyć swoje kompleksy. Aż Cię odblokuję bo mi się szkoda trochę zrobiło takiego przegrywa xD
@harold97: typie nie trzeba nic przeglądać, to jest jeden klik. Przez całą kariere na wykopie płączesz o p0lkach, kononowiczu, blackpillu, ruchaniu i o tym jak ci smutno bo musisz sie brendzlować do patostrimów xD Lubie wiedzieć z kim dyskutuję. Nie zawiodłem się. Dwa dni temu przegryw, dziś ekspert wojenny. Elo z fartem mordo XDDD
@Dumpster: jaki ekspert nic nie piesze o wojnie, ale widzę, że strasznie musiałem cię urazić skoro przejrzałeś profil dwa miesiące wstecz, jak to jest mieć takie kompleksy, że musisz się popisać przed randomem z neta ?
@harold97: ale to ty masz kompleksy, bo przyszedłeś pod wpis o przypince porównywać hasła na plakatach do prawdziwej wojny. niczym mnie nie uraziłeś, w tym momencie mam po prostu beke z takich ludzi jak wy. na łeb wam siadło. nie mam nic do roboty, to se przejrzałem twój profil. Po prostu jesteś żałosny
@zaczalem_cwiczyc: To że na Ukrainie jest wojna nie znaczy że mamy zapomniec o tym że PiS łamie polskie prawo. Po wszelkich wałkach jakie #!$%@? (kradzieże, defraudacje) należy im właśnie teraz jak nigdy patrzec na ręce.