Wpis z mikrobloga

@M_xxx: Zdecydowanie Braun za najbardziej nienawistne komentarze i brak opanowania nawet w takim momencie. JKM jak zwykle w swoim tonie, i sporo negatywnych słów na Putina wylał.

Rola to jakis dzban.
Szymon Pekała - nie wiem co to.
Putin to dla mnie jednak socjalista, zamordysta i psychopata (obecnie) a nie prawicowiec.
@sorek: A co, może progresywny socjalista?

JKM jak zwykle w swoim tonie, i sporo negatywnych słów na Putina wylał


@Proba_Ratowania_Poziomu: Takie jak nazywanie go "Jego Ekscelencją" i wyjaśnieniem dlaczego napaść na Ukrainę jest zrozumiała i że NATO zagrażało Rosji?

Putin to dla mnie jednak socjalista,


@Proba_Ratowania_Poziomu: A, czyli mam do czynienia z kucem xD

zamordysta


@Proba_Ratowania_Poziomu: Korwin (skrajny prawak) lubi zamordyzm co wielokrotnie powtarzał. Nazwał też Putina prawicowcem
nazywanie go "Jego Ekscelencją"


@M_xxx: Korwin tak tytułuje prezydentów.

wyjaśnieniem dlaczego napaść na Ukrainę jest zrozumiała


@M_xxx: Przeciwnie. Wg Krula nie jest to zbyt klarowne.
Korwin tak tytułuje prezydentów.


@vrim: Wiem przecież.

Przeciwnie. Wg Krula nie jest to zbyt klarowne.


@vrim: Takie zdania też wypowiada. On często sam sobie przeczy, nie tylko w tej kwestii.
Np. w pokazie głupoty z Marcinem Rolą najpierw mówił że Rosja ma potężną armię, a za chwilę że Rosjanie "wcale nie mają tak dużej armii". Można sobie wybrać która wersja jest prawdziwa. Dla kuca wszystko co powie Korwin jest prawdziwe
najpierw mówił że Rosja ma potężną armię, a za chwilę że Rosjanie "wcale nie mają tak dużej armii".


@M_xxx: Nie mają tak dużej, czyli jak dużej? Nie oglądałem tego filmu, a może to jest element szerszego kontekstu. XD
@vrim: Powiem ci jaki jest kontekst. Jest taki że Korwin po prostu wie dokładnie jak duża jest armia rosyjska, jest duża, ale nie za duża, taka w sam raz, dokładnie taka jak myśli Korwin. Jak ktoś inny powie że jest duża to ją przecenia bo Korwin wie że "wcale nie jest taka duża" a jak ktoś powie że jest mała to wtedy też nie ma racji bo Korwin wie że "armia