Wpis z mikrobloga

@galek:

teraz wrzuca jakieś zbiorki na cierpiące z powodu wojny dzieci.

To źle? Nie przepadam za nią, ale pod tym względem robi więcej niż większość osób na tym tagu i tu będę jej bronić. Pomaga tym, którzy żyją i to się chwali, nie rozumiem czemu używasz tego jako zarzutu. Spoko, gdyby nie było tych dzieci, to by nie trzeba było pomagać, ale te dzieci SĄ, czy Ci się to podoba czy
@Sandrinia: Nikt tutaj nie robi beki ani nie krytykuje, że ona pomaga(bo to akurat każdy pochwala), tylko beka jest z jej postawy, gdzie wcześniej pod każdym jednym wątkiem #antynatalizm pisała jakie to bezpieczne dobre czasy mamy, że Putin nie zaatakuje itd. a teraz schowała głowę w piasek, i już pod tagiem się nie wykłóca, bo wie że tutaj #antynatalizm miał rację ¯\_(ツ)_/¯
@Sandrinia tak i przez takie pomyłki i brak umiejętności logicznego myślenia stwierdziła że rozmnażanie to świetny pomysł i skazała jakiegoś człowieka na przymusowe istnienie na tej planecie.

Natalisci zawsze jak dochodzi do tego że trzeba przyznać rację mowia:

Ale cóż pomyłemczka zdaza się trudno, takie życie, trzeba zyc dalej etc...
@galek: prowadzić dyskusję, dawać argumenty - tak, ale na tym tagu często zamiast tego jest pogarda dla życia i rodzicielstwa, co mi się nie podoba. Owszem, raz obraziłam ciemnienie, ale to było za to, że ona obraziła mnie wcześniej (o czym rzekomo nie pamięta bo niby moderacja zdjęła jej wpis). Nie każdy ma takie przemyślenia. Za to każdy ma swoje życie i jest ono różne, jedni mają lepsze, drudzy cięższe, a
@galek: umoralnianie na siłę. To co jest najlepsze dla Ciebie, niekoniecznie jest najlepsze dla innych. Tak, zajechało relatywizmem, ale takie właśnie mam zdanie. Rób, co uważasz za słuszne, skoro widzisz w tym sens, nic mi do tego.