Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: Dokładnie. Niedawno Korwin mówił że Putin to prawicowiec, a po tym jak najechał Ukrainę to jego kolega Marcin Rola zaczął mówić o Putinie "Towarzysz Putin".
BTW. Korwin nadal nazywa go "Jego Ekscelecja Putin"
Te prawactwo się nie umie zdecydować czy "Jego Ekscelencja" czy jednak "Towarzysz".
Akurat jest ostry zwrot w kierunku "Towarzysza" jak się okazało że Putin zbir i nie ma najmniejszego poparcia w Polsce ani on ani ta prawacka
  • Odpowiedz
Dokładnie. Niedawno Korwin mówił że Putin to prawicowiec, a po tym jak najechał Ukrainę to jego kolega Marcin Rola zaczął mówić o Putinie "Towarzysz Putin".


@M_xxx: Korwin u Roli po ataku Putina na Ukrainę wprost powiedział, że Putin uwodził zachodnią prawicę a okazało się (przez ten atak) że taki nie jest.
Czyli praktycznie Korwin wprost przyznał się do bycia uwiedzionym przez Putina.
  • Odpowiedz
Korwin u Roli po ataku Putina na Ukrainę wprost powiedział, że Putin uwodził zachodnią prawicę


@milymirek: "To wina Putina że prawica popierała Putina. Czego nie rozumiesz lewaku?"

a okazało się (przez ten atak) że taki nie jest


@milymirek: Znaczy jaki nie jest? Zamordystyczny, antydemokratyczny i pozbawiony empatii czyli taki jak chciał Korwin?
  • Odpowiedz
"To wina Putina że prawica popierała Putina. Czego nie rozumiesz lewaku?"


@M_xxx: Nie. xD Wina Korwina że źle patrzył na Putina. To wszystko. Nie doszukuj się w tym drugiego dna.
  • Odpowiedz
@milymirek: Patrząc na twoje poglądy to bym powiedział że ty się wygłupiasz, gdybym nie wiedział że kuce naprawde potrafią mieć tak wyprane mózgi i myśleć że kapitaliści popierają socjalizm.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Wszędzie ten sam temat. xD Już trzeci wątek, gdzie piszesz o tym, chociaż ten pierwszy nie jest przecież zamknięty. xD
Mam cię za 100% trolla, mam notatkę "troll udający nierozumnego i gubiącego się. popiera prawdziwy socjalizm".
  • Odpowiedz
@milymirek: I ta notatka to ma być jakiś kontrargument kucu?
Czy te twoje "wygłupiasz się" które napisałeś mi dziś z siedemnaście razy to miał być jakiś argument?
  • Odpowiedz
Korwin u Roli po ataku Putina na Ukrainę wprost powiedział, że Putin uwodził zachodnią prawicę


@milymirek: Czemu lewicy nie uwodził? Co się tak na prawicę "uwziął"?
Teraz zgrywacie ofiary Putina.
A to że Korwin się pomylił i przez lata robił antyukraińską propagadę nawet w obliczu wojny to podsumowujesz "zwykła pomyłka".
"Pomyłka" to jest jak Lewandowski nie trafi do bramki.
A nie jak te polityczny trol, szkodnik zasiada w sejmie wraz z
  • Odpowiedz
Teraz zgrywacie ofiary Putina.


@M_xxx: Dziwna interpretacja. Ja to odebrałem jako przyznanie się Korwina do bycia debilem.

Czemu lewicy nie uwodził? Co się tak na prawicę "uwziął"?


@M_xxx: Mam swoją teorię na ten temat, i to nie teraz jak już się mleko wylało, tylko z czasów wcześniejszych, gdzie widziałem że tak to wygląda.
Ale pisząc w skrócie: Jakby na zachodzie rządziła prawica, to by wspierał lewicę, jak rządzi lewica, to
  • Odpowiedz