Wpis z mikrobloga

@Maiden696 mówię tylko że bez dowodów że tak nie jest nie ma co tego do końca negować

Dodam jeszcze że sam bym to pewnie negował gdyby nie dzisiejszy filmik z granicy jak jakiś inżynier na siłę wpycha się w kolejkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kadet20: nie wiem czy się przepychają ale na pewno są #!$%@? :) przyjechałem po jedną ukraińską rodzinkę do Lwowa, ale na miejscu nie działał mi tel. więc szukałem kogoś od kogo mógłbym wysłać SMS/zadzwonić. Na dworcu PKP czarnych było sporo ale żaden nie chciał pomóc (wręcz odwracali się plecami xD). Pomógł mi Niemiec, dzięki któremu udało się zwieźć rodzinę do pl.
czarnoskórzy na naszej granicy


@Kadet20: to też zwykłe lewaki postują - parę takich odklejeńców na moim facebooku to postowało, ale usunęli, gdy wrzuciłem wyjaśnienia tego spamu
@supersuweren: no to, że pierwszeństwo miały kobiety z dziećmi - znajoma Ukrainka nie dzieciata też musiała koczować przez noc, pewnie razem z tymi kolorowymi, bo najpierw przepuszczali z kaszojadami, są relacje, filmiki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bialy_duch_pokolenia: zdajesz sobie sprawę, że jak obecnie na terenie całej Ukrainy jest wojna to Polska jest zobowiązana do przyjmowania uciekających przed wojną? To w ogóle nie jest sytuacja podobna do tej jaką była niedawno jeszcze na granicy z Białorusią.