Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tego asa? Nie śledziłem jego kariery po "autostopie na koniec świata" bo i tak zanim doszedł do końca zaczął przeciągać publikowanie odcinków, przynudzać powtarzając ciągle te same pierdy historyczne o wielkiej rosji a w międzyczasie kręcił jeszcze jakieś nudne gówno. Zmarnowana seria. Nawet nie wiem czy w sumie dotarł do celu, ale i tak chyba z 90% widziałem. Muszę jednak powiedzieć, że jedno zrobił dobrze. I że trochę dzięki niemu się nie dziwię, że ta ruska dzicz atakuje Ukrainę. Pater doskonale pokazał, że przynajmniej 99% rosji to chlew obsrany gównem i pleśniejące liście w miejscu, gdzie kiedyś leżał karton. Domy z gówna i azbestu, ruiny, pozostałości potęgi w produkcji syfu i smrodu ZSRR, jeszcze raz ruiny, średniowieczna infrastruktura i wsioki. Puste przestrzenie z losowo rozsianymi zadupiami. Pamiętam, że raz go zaprosili, ugościli, a później chcieli go zadźgać nożem xD Albo te wsioki z jakiejś dziury w dupie, dla których szczytem była imprezka nad rzeką, gdzie mogli się #!$%@?ć, poruchać swoje Tatiany i popuszczać z radia obsranej łady ruskie techno. I teraz jak pomyśleć, że armia rosyjska to właśnie zlepek takich ułomnych troglodytów, którzy w dupie byli i gówno widzieli, to nie dziwne, że w ogóle do inwazji na Ukrainę doszło. Tym ruskim przygłupom jakby tak kazać kopać dół przez wnętrze Ziemi, to zaczęliby kopać, i to pewnie rękami. A jak jeszcze taki wypalony mózg dostał buty, mundur, wsadzili go w maszynę z lufą i nagadali mu jaka to rosja wielka i niezwyciężona, to nie ma opcji, wszędzie pojedzie. #!$%@? kacapy, #!$%@? z nimi, niech giną! Brawo Ukraińcy! #ukraina #autostopemnakoniecswiata
white_duck - Pamiętacie tego asa? Nie śledziłem jego kariery po "autostopie na koniec...

źródło: comment_1646001036r4hElxtmXNeEOG6L8yibgS.jpg

Pobierz
  • 27
@RelaeVEVO: Misza cały czas pojawia się w odcinkach, jest nawet w najnowszym ale najbardziej patologiczne są te z czasów działalności pierwszej restauracji Machaja.

Są typowe lajwy-gnioty (Adam ze szlugiem w gębie i browarem w łapie, pod koniec wszyscy pijani): https://www.youtube.com/watch?v=WV1X0fOUJ8Q

I są takie odcinki w których pijani są tylko pod koniec: https://www.youtube.com/watch?v=l2cTu1KMsZ0

Czasem zaczepiają klientów restauracji: raz przyszła jakaś rosyjska para, Misza przykleił się do niej i pieprzył coś o tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamilek98PL: @Flypho: @serek_heterogenizowany: z telefonu nie mogę tego znaleźć i mam nadzieję, że to jeszcze w ogóle jest w którymś z filmów. Wieczorem na PCcie poszukam. Ja to pamiętam tak, że siedział w jakieś małej chałupie z facetem i kobietą, oczywiście pili i dyskutowali, gość miał do Michała jakiś problem i w końcu zaczął mu grozić dużym nóżem. Pater w końcu spierniczył w ciemnościach i chyba spał w jakimś
@kamilek98PL: @Flypho: @serek_heterogenizowany: @DADIKUL: https://youtu.be/mITq7Ht9Ih0?t=1811 - mniej więcej 30 minuta zaczyna się popijawa z dwójką zapitych rosyjskich mord. Jestem pewny, że BYŁ przez niego wrzucony jeszcze film z tego wydarzenia z kilkoma ujęciami więcej, ale było to w czasach gdy wrzucał te filmy jako nowość i nie był to pełnoprawny odcinek, więc zniknął xD Ale mniejsza o to, ważne, że to ta sytuacja o której pisałem.
@DADIKUL @white_duck pamiętam ten odcinek - punktem zapalnym był tekst Patera, "co ty jesteś, krasnoarmijec w Berlinie?" gdy tamten pijany już Rosjanin w trakcie rozmowy chciał go złapać za rękę, na której Pater miał zegarek.