Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tego asa? Nie śledziłem jego kariery po "autostopie na koniec świata" bo i tak zanim doszedł do końca zaczął przeciągać publikowanie odcinków, przynudzać powtarzając ciągle te same pierdy historyczne o wielkiej rosji a w międzyczasie kręcił jeszcze jakieś nudne gówno. Zmarnowana seria. Nawet nie wiem czy w sumie dotarł do celu, ale i tak chyba z 90% widziałem. Muszę jednak powiedzieć, że jedno zrobił dobrze. I że trochę dzięki niemu się nie dziwię, że ta ruska dzicz atakuje Ukrainę. Pater doskonale pokazał, że przynajmniej 99% rosji to chlew obsrany gównem i pleśniejące liście w miejscu, gdzie kiedyś leżał karton. Domy z gówna i azbestu, ruiny, pozostałości potęgi w produkcji syfu i smrodu ZSRR, jeszcze raz ruiny, średniowieczna infrastruktura i wsioki. Puste przestrzenie z losowo rozsianymi zadupiami. Pamiętam, że raz go zaprosili, ugościli, a później chcieli go zadźgać nożem xD Albo te wsioki z jakiejś dziury w dupie, dla których szczytem była imprezka nad rzeką, gdzie mogli się #!$%@?ć, poruchać swoje Tatiany i popuszczać z radia obsranej łady ruskie techno. I teraz jak pomyśleć, że armia rosyjska to właśnie zlepek takich ułomnych troglodytów, którzy w dupie byli i gówno widzieli, to nie dziwne, że w ogóle do inwazji na Ukrainę doszło. Tym ruskim przygłupom jakby tak kazać kopać dół przez wnętrze Ziemi, to zaczęliby kopać, i to pewnie rękami. A jak jeszcze taki wypalony mózg dostał buty, mundur, wsadzili go w maszynę z lufą i nagadali mu jaka to rosja wielka i niezwyciężona, to nie ma opcji, wszędzie pojedzie. #!$%@? kacapy, #!$%@? z nimi, niech giną! Brawo Ukraińcy! #ukraina #autostopemnakoniecswiata
white_duck - Pamiętacie tego asa? Nie śledziłem jego kariery po "autostopie na koniec...

źródło: comment_1646001036r4hElxtmXNeEOG6L8yibgS.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 5
@white_duck a propos początku i przeciągania publikacji xD to #!$%@? teraz publikuje materiały nagrane ponad rok temu! XD No i nie zapominajmy, że to zakochany w Putinie mitoman
  • Odpowiedz
@white_duck: Lubie vlogi podroznicze, chcialem ogladac jego serie kilka razy, ale za kazdym razem wylaczalem na max 2 filmie. To pier*olenie jaka rassija wspaniala a zachod zly ( _)
  • Odpowiedz
@white_duck: Pater to czlowiek milujacy troche za bardzo wolnosci obywatelskie w postaci pracy na czarno i popijania wodeczki z kim popadnie. Kiedys myslalem ze jego wyprawa zakrapiana alkoholem to efekt miejsca i nawet zrozumialem ze z moja abstynencja nie moglbym za nic w swiecie powtorzyc jego przygody w rosji. Miejscowi najwzyczajniej by mnie uznali za szpiega i to na 200%. Tak jak jego podejrzewali wielokrotnie bo nie potrafili zrozumiec, doslownie nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Niektorzy nazywaja go rusofilem bo pokazywal zycie ruskich z perspektywy biednego podroznika bez grosza przy duszy.

@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: nie, ludzie go nazywają rusofilem bo chodzi i #!$%@? jaka to Rosja wspaniała, jednocześnie siedząc w tej Rosji w chatce z gówna, bez kibla i pijąc tania wodę z jakimiś menelami. Faktycznie, wspaniały kraj.
  • Odpowiedz