Wpis z mikrobloga

@prnppp: wiadomo, co on sie tam zna, jest tylko uwielbianym przez zolnierzy i ludzi ze srodowiska wieloletnim generalem, zwierzchnikiem sil zbrojnych, zaden autorytet, nie to co Sakiewicz albo Ty - random z wykopu.
@Xysz: uwielbiany przez żołnierzy wymyślonych przez TVN xD Zobacz sobie może kulisy jego dymisji, bo niecodzienną sytuacją jest kiedy generał traci poświadczenie bezpieczeństwa xD
@prnppp:
Sam jestes TVN, ja nawet TV nie ogladam. Mam kontakt z zolnierzami i ludzmi ze srodowiska raczej czestszy kontakt niz Ty i mialem okazje zobaczyc jak odbierany jest ww. gdy przewija sie w rozmowie - wlacznie z przeswiadczeniem, ze "pozbyto sie go, bo chcial dobrze dla armii".

Sam kiedys krytykowalem jego wymysl pt. "drony do obrony granic". Tymczasem zobacz co sie dzieje na Ukrainie - wychodzi, ze mial racje.

Ale
@Xysz: a skąd wiesz jakie ja mam kontakty z wojskiem? XD tak się składa, że moja rodzina ma głębokie tradycje wojskowe i gdyby nie nędzne pieniądze w wojsku i beton to pewnie sam bym tam skończył xD wątpię więc, że masz częstszy kontakt niż ja xD
@prnppp: no jak stary pijany (badz nie) jest trepem to fakt, masz do czynienia wiecej. Ale nie umniejsza to clue badz prawdziwosci (reszty) mojej wypowiedzi.