Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException: śmiechłem bo oni, a przynajmniej spora część, dalej myślą że bardzo byśmy chcieli (i powinniśmy!) dalej robić interesy i trzymać się z nimi niż na przykład z hamburgerami czy niemiaszkami

pamiętam dobrze jak byłem w Moskwie i Petersburgu na Mistrzostwach Świata i pytali mnie za kim jestem w meczu o 3 miejsce i finale. Jak powiedziałem, że za Anglią i Chorwacją to za #!$%@? nie mogli pojąć, jak to
  • Odpowiedz
@heartbrakerr: nie opłaca się, uwierz mi
tam poza centrum z muzeum bursztyna i tego typu rzeczami, no może jeszcze niezłym dojazdem na lotnisko, bida jest taka, że szkoda kasy wywalać na doprowadzanie tego do przyzwoitości
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: no w sumie patrząc na to co tu na wypoku się potrafi #!$%@?ć (na przykład putin z bombą rozwalającą cały świat, albo kraje nadbałtyckie strzelające do cywilnych samolotów naruszających zakaz lotów ;d) i to bez 30 lat agresywnej propagandy, to już nie powinienem się dziwić kacapskim odpowiednikom mirasów
  • Odpowiedz
To wybrane komentarze czy faktycznie zero krytycznych wobec Rosji tekstów? Ewentualnie cenzurują?


@wojtas_mks: z tego co przeglądam ruski wykop z perspektywy najbardziej plusowanych wpisów to jest mega proputinowsko, myślę, że 1/10-1/20 komentarzy jest zdroworozsądkowy. Ale obstawiam, że większość wpisów ginie w przedbiegach. Jak ja napisałem w uprzejmy sposób pytając ich o opinię to od razu zostałem zminusowany, nazwany jakąś polską swołoczą, ukraińskim nazistą, ćpunem i trollem. Troche jak u nas
  • Odpowiedz