Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy, zdawał ktoś patent strzelecki na Śląsku? Czytałem, że w porównaniu do innych województw nie jest za ciekawie - nie dość, że pneumatyki to rzutki zamiast popperów.
#bron
  • 9
@mariobit: dla mnie to jest dziwne, chcesz broń i martwisz się, że nie zdasz? Wydaj kasę i się przygotuj, broń sama cię nie obroni trzeba jeszcze umieć się nią posługiwać.
@Polinik: Bzdura. Osoby poczatkujące mają o wiele łatwiej zdać oburącz niż jednorącz. Do tego dochodzi inne odwzorowanie tarczy - na 25m jest łatwiej. Te 5cm na 10 metrach to po przeskalowaniu 12,5 cm na 25 metrach - a wymagane jest 15cm.
@r4do5: Jasne, jak najbardziej popieram Twój punkt widzenia. Tylko nie uważasz, że jest to trochę niesprawiedliwe, że województwo obok egzaminatorzy przy takim pistolecie to nawet nie zwracają uwagi czy oddane strzały znajdują się w określonym przedziale, tylko jak obchodzisz się z bronią i co najważniejsze - czy zachowujesz bezpieczeństwo.
@mariobit: A jak ktoś do ciebie będzie strzelał i będziesz się bronił myślisz, że będzie sprawiedliwie? Przeciwnik może mieć lepszą broń, lepsze umiejętności, na pewno będzie niesprawiedliwie.
@mariobit: Pneumatyka się nie bój. W zależności gdzie będziesz zdawał, to do popperów pozwolą Ci podejść jeszcze raz jak nie trafisz te 3/5. U mnie rzutki leciały zawsze tym samym torem, na wprost. Trafiłem 2 a wpisał 3. Serio.