Wpis z mikrobloga

Przyjechałem niedawno do Łodzi i mam takie pytanie, czy jest tutaj coś wartego obejrzenia, odwiedzenia? Mają tu jakieś atrakcje turystyczne? Bo póki co to z atrakcji i faktycznie ciekawych rzeczy to widziałem pociąg do Poznania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska
#lodz #wycieczka
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: Oczekujesz stale innych odiweezi na te same pytania? XD
Poza tym to prawda; okolice Limanki to czysty łódzki vibe. Chojny czy Górna to zwykle blokowiska pozabawione tej magii.
No i wspomniałem też o Widzewie/Grembachu, do niego się nie przyczepisz? ;)
Tak czułem co tam będzie - jedna ulica (której część jest ładna, przyznaje - ta od Narutowicza do stajni) i galeria handlowa.

Parada atrakcji : D


@Lohengrin: na co liczyłeś w mieście robotniczym które nigdy nie aspirowało do miana turystycznego? Zamku Krzyżackiego? Pierwszej ludzkiej osady? Dinozaurów? ()

Zawsze możesz się pochwalić z jakiej wsi pochodzisz, chętnie ocenimy.
Chociaż na rąbek prawdy bym nie liczył, bo tutaj to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeriousDude: OP pyta czy jest tu co zwiedzać, ja mówię że nie bardzo - Ty, nie zgadzając się ze mną, wysyłasz rzekome atrakcje, których nie ma za wiele, po czym w pokrętny sposób przyznajesz mi rację, bo historia tego miasta sprawia, że jest jakie jest?
Oczywiście, że pochodzę z małego, zacofanego miasteczka, pełnego patologii i braku perspektyw. Dlatego w Łodzi czuje się jak w domu ( ͡° ͜ʖ ͡