Wpis z mikrobloga

Lecę za tydzień do Jordanii. Od 1 marca znoszą wymóg testów pcr dla osób zaszczepionych. Czy ma ktoś dobre źródło, czy sam fakt zaszczepienia pełną dawką zwalnia z testu pcr? Czy mają jakieś wymogi co do boosterów? Wg. UE mój covid pass wygasł, ale czy w Jordanii go uznają?
#jordania #podroze
  • 14
@Tank1991: ty chyba coś od generała Denaturova popijasz, to że jest wojna na Ukrainie nie znaczy, że mam się biczować, sam lecę za parę dni do Włoch a później do Albanii, masz narrację jak te covidowe zjeby od "zostań w domu".
@Tank1991: może inaczej napiszę: napisałeś "celują w nas atomówkami" z tym, że tak na marginesie od dawna są w nasze miasta wycelowane, bo jesteśmy w NATO, to raz, a dwa jaki ja czy Ty mamy na to wpływ, że generał Denaturov ustawił swoje rakiety na Szamotuły ? Żaden, więc lepiej zająć się tym na co mam wpływ czyli czy do danego kraju potrzebuje test PCR. Chyba wytłumaczyłem Mirkowi co miałem na
@tajniak13: Jeszcze nie dawno była informacja z pcr dla niezaszczepionych, od wczoraj widzę to.

- All Passengers are required to visit https://www.visitjordan.gov.jo portal prior departure, complete the required form, and obtain the QR code which is mandatory to be presented prior boarding and upon arrival. Transit passengers are exempted.

- Proof of health insurance is mandatory for non-Jordanians. Medical Tourism Patients are exempted.

Jeżeli tak jest to super :)