Wpis z mikrobloga

Polska kiedy po wypłukaniu się z broni i zapasów na pomoc #ukraina ogarnie, że podczas dzielenia jej na Bugu nikt jej nie rzucił nawet różańca () #rosja #niemcy #wojna ( ͡° ʖ̯ ͡°) a poważnie to ja mam mega obawę, że to dopiero początek i już w momencie ataku na Ukrainę przesądzone było, że nie zatrzymują się na niej. I w tym Nato nie pokładam nadziei bo już raz żeśmy się tymi umowami najedli ( ͡° ʖ̯ ͡°) moim najgorszym koszmarem z dzieciństwa była wojna i czołgi wrrr strasznie współczuje tym niewinnym ludziom, którym wyrwano życie i domy i boje się, że nas może spotkać to samo. Ale tu widzę dużo wiary, że nie dadzą się wziać pod buta rosjanom.
V.....a - Polska kiedy po wypłukaniu się z broni i zapasów na pomoc #ukraina ogarnie,...

źródło: comment_1645961253H1D7gzzTGbOp82JwoL2pS2.gif

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Vampirella: gdyby Ruscy szybko podbili Ukrainę i od razu wjechali na nas, to można byłoby się bać o to, co NATO zrobi, ale gdyby nawet teraz Ukraina padła i Ruscy próbowali wjechać do nas, to NATO ma dowód na to, że w chwilę zgniotą Ruskich w razie wojny konwencjonalnej. Poza tym, nawet jak front się załamie, partyzantka Ukrainy będzie jeszcze długo walczyć. Ruskich nie stać na prowadzenie walki jeszcze z innym
  • Odpowiedz
@Fattek: z pewnością masz rację ale mimo wszystko nie potrafię wyzbyć się tych irracjonalnych myśli. Zwyczajnie wg mnie ten koleś pokazał oblicze szaleńca i nie ma co liczyć, że jego decyzje będą rozsądne i przewidywalne
  • Odpowiedz
@Vampirella: on takiego zgrywał, żeby inne kraje się bały reagować. Teraz z tego nic nie zostało. Z dużym prawdopodobieństwem nawet jakby coś #!$%@? chciał dalej robić, to go jego ludzie powstrzymają.
  • Odpowiedz
@Salamandrak1: wiem, że to głupie i mam nadzieję, że wręcz nierealne ale tak jak wspomniałam, to jeden z moich największych lęków i gniecie mnie fakt tej jego bliskości [] a poza tym z głupim to nigdy nic nie wiadomo
  • Odpowiedz