Wpis z mikrobloga

@zjadacz_Cebuli: Hmm może chodzić o to, że przybywające tu mamy z dziećmi mogą się nimi opiekować, bo w zasadzie nie specjalnie mają cokolwiek innego do roboty ? W tej sytuacji faktycznie ktoś może nieco krzywo na to patrzeć, gdy sam szuka miejsca i nie ma opcji a tu nagle bum i jest. Czasem i w pomocy ludzie przesadzają i robią to bezmyślnie. W tym przypadku właśnie tak jest - nie wiem
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli aż się nie chce wierzyć... Już pomijając wszystkie negatywne komentarze, to uważam że to świetna pomoc. Może jakimś cudem dzieci zaopiekowanie w przedszkolu choć na chwilę zapomną o tej tragedii. Myślę że otoczenie kolorowych pomieszczeń, uśmiechniętych pań i zabawek na pewno dobrze im zrobić. Mam nadzieję ()
  • Odpowiedz
@szczebrzeszynek: pisałem już o tym wcześniej. To jest przedszkole, zaoferowali taką pomoc jaką mogą dać. Nie analizujmy. Myślę, że w tych tysiącach osób znajdą się takie dzieciaki którym się ta pomoc przyda. #!$%@?, równie dobrze może to być pomoc dla sierot
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: Niech madki polki lepiej uważają na swoich chłopów. Już widzę ten płacz i lament na internetach, bo zostawił i poszedł do Ukrainki. Nie ma się co dziwić gdy czyta i słucha się jakie potrafią być Polki. Szczerze to spodziewam się fali pokory( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: laska dobrze napisała. Żlobek i swietlice to powinna byc podsfawa w tym kraju.

Policja? Po co jak jest ichrona juventus i ubezpieczenie.
Szpital? Niech firma gwarantuje pracowniom pakiet medyczny

Przedszkole? Jest orywatne za 1000 zl

Ha tfu i pozniej zdziwienie ze nie rodzą się dzieci
  • Odpowiedz
@DonCruzo: Teraz wykopki przeciwne żeby prywatny właściciel decydował komu i na jakich zasadach pomaga? przecież nie ma rozwiązań systemowych faworyzujących Ukraińców, a to tylko pojedyncza inicjatywa, nie zesrajcie się z tym swoim pseudoobiektywizmem.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: gamoniu zrozum że to prywatne przedszkole i może se nawet #!$%@? wysłać te dzieci w kosmos na wycieczkę za swoje pieniądze. Nie moja i nie wina przedszkola, że są takie lambadziary co mimo pokoju, masy cuckloudów, socjali nie daje rady.
  • Odpowiedz