Wpis z mikrobloga

Nie no ludzie serio, po tych informacjach, ze Rosja sobie tworzy własny internet, ze produkuje własne cpu żeby ich nie szpiegowało USA, że ma najlepszych hakerów na świecie to ja myślałem, że ten konflikt będzie wyglądał tak, że światło i internet w Ukrainie zgaśnie, a jak wszystko się zaświeci to ruska flaga będzie wisiała w Kijowie, a tu się okazuje że Putin ma na kompie amerykańskiego Windowsa (Chińczyki korzystają ze specjalnego Linuxa), że mają jakieś satelity z drewna i waty cukrowej, że chcą prowadzić wojnę jak 200 lat temu, a ci ich hakerzy to tylko umieją crackować gierki...
#ukraina #rosja #wojna #komputery
  • 36
  • Odpowiedz
@xiv7: Pytanie tylko, czy Amerykanie byliby w stanie coś takiego zrobić. Ale nie Ukrywam, że też tak sobie to wyobrażałem xD Jednak teoria a praktyka to dwie różne rzeczy. Dlatego ruscy znowu #!$%@?ą jak bałwany pojedynczymi czołgami bez wsparcia piechoty.
  • Odpowiedz
@xiv7: Będzie totalna kompromitacja jak ten wszechpotężny rosyjski niedźwiedź na glinianych nogach się #!$%@? i #!$%@? głupi ryj oraz kły o ukraińską ziemię. Życzę im tego z całego serca! Nawet pójdę mocniej, niech "bratni" chiński smok was #!$%@? w ten zawszony niedźwiedzi zad.
  • Odpowiedz
@xiv7: kto choć raz był w Rosji ten doskonale zrozumie, ze to wszystko jest po prostu propagandowa zasłona degrengolady która tam panuje w każdej warstwie społecznej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@edenptlg: chińczycy na pewno kawałek tortu sobie wykroją, to jest za duże państwo, żeby taką okazję przepuścić. Prędzej stawiałbym, że zrobią to w białych rękawiczkach i bez afiszowania się, ale zrobią to prawie na pewno.

NO ale to tak jest, jak żyjesz z klapkami na oczach i dla zasady ignorujesz to, co się wokół ciebie dzieje, bo masz łeb nabity jakimiś górnolotnymi frazesami. Właściwie każdą dziedzinę życia dałoby się i
  • Odpowiedz
  • 5
@xiv7 ja nie mogę uwierzyć że Rosja nie była w stanie napisać własne distro na #linux. Do trog ten Windows XP u putina który mówił że on nie ogarnia komputerów (xD)
  • Odpowiedz
  • 14
@xiv7 Czytałem rosyjska stronę o samochodach i częściach do nich. Po zamknięciu fabryki renault i importu ich części nawet lady nie będą w stanie produkować bo to na częściach Renault. Za miesiąc nie będzie nowych samochodów w rości. Potem się zaczną kończyć części. Mogą robić zamienniki mechaniczny części ale nie mają opcji na zastąpienie elektroniki.
  • Odpowiedz