Wpis z mikrobloga

@greemeck:
Bo? Bo wprowadzili zakaz lotów kilkanaście godzin po nas? Rzeczywiście wielki "popis".

Lepiej powiedz co Polska takiego wielkiego zrobiła, czego nie zrobiły np. Niemcy. Bo większość pomocy to oddolne inicjatywy przy granicy, a nie pomoc naszego rządu.
@greemeck:
xD tak, tak, bo każdy kto nie łyka pisowskiej i ruskiej propagandy jacy to niemcy są źli to na pewno czyta wyborczą. Idź dalej oglądać TVP i wielbić Morawieckiego.

1000 sztuk broni przeciwpancernej i 500 rakiet typu "Stinger", 400 ręcznych granatników przeciwpancernych. A my co? Bo z tego co wiem to nie padły nawet konkrety
@bbtarka: już od pisowców wyzywasz? :) to posłuchaj chłopczyku: nie każdy kto łyka niemiecką propagandę jacy to niemcy są dobrzy to na pewno ogląda tvp. Idź dalej oglądać TVN i wielbić Tuska.

Zadowolony? dla mnie jesteś intelektualnym dnem, wypad przygłupie gnój spod wawelu wywalać bo najwyraźniej do niczego innego się nie nadajesz
@greemeck:
Odpowiedziałem Ci na Twoim poziomie, bo sam mi tu wyjeżdżasz z wyborczą, co jest dla mnie obraźliwe.
Ja Ci podałem dane. Ty nie potrafisz podać konkretów, łykasz propagandę zamiast myśleć na podstawie faktów.

Pamiętaj, że wiele podmiotów próbuje perfidnie wykorzystać sytuację do swojej propagandy. Nie uważam, że Niemcy są naszym wielkim przyjacielem i nigdy nie będą, ale koncentrowanie się na nich i łykanie propagandy, która ma na celu skłócenie zachodu
@bbtarka: człowieku, weź zjedz snickersa i skończ to gwiazdorzenie. reprezentujesz poziom największej patologii i dna internetowego. Wyskakujesz do mnie ze swoim pyskatym ryjem z byle powodu i jeszcze oczekujesz normalnej odpowiedzi hehehe a weź #!$%@?
@bbtarka: potrafię, po prostu nawet nie chce mi się ich dla ciebie szukać, odpal choćby newsy z ostatnich 5 dni na defence24

dobra przygłupie serio #!$%@? już bo irytujesz głupotą, gnój pod wawelem czeka także wracaj do roboty
@greemeck: ale przecież to Ty pierwszy o to spytałes xD

nie chce Ci się poszukać argumentu, ale za to chce Ci się wypisywać obelgi na poziomie pięciolatka - to najlepiej opisuje Twój poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@greemeck: ty przecież pierwszy do mnie się odniosłeś. I to ja ci odpowiedziałem na pytanie faktami a ty nie potrafiłeś.

Nawet teraz piszę ci dobranoc a ty dalej ciągniesz swoje wypociny, więc to raczej ty dzwonisz xD dobranoc nr 2, bez odbioru