Wpis z mikrobloga

Przychodzi mi do głowy jedna myśl, która nie daje mi spokoju. Wszystkie filmy z jeńcami ruskich pokazują gówniarzy, przestraszonych i styranych. Pytanie więc, czy to nie jest tak, że ruscy wysyłają masowo na pierwszy ogień mięso armatnie, a potem, jak Ukraina będzie zmęczona to wyślą zawodowców zaprawionych w boju? Tego się najbardziej obawiam. Ktoś może coś w tym temacie powiedzieć?

#ukraina #wojna #rosja
  • 16
  • Odpowiedz
czy to nie jest tak, że ruscy wysyłają masowo na pierwszy ogień mięso armatnie, a potem, jak Ukraina będzie zmęczona to wyślą zawodowców zaprawionych w boju?


@Hayabussa: Prawdopodobnie tak jest, ale coś duża część wykopu w to nie wierzy
  • Odpowiedz
@Hayabussa: Można tak powiedzieć bo teraz wysyłają już Czeczenów, którzy to według mnie mają większa wartość bojową od poborowych, którzy te kilka miesięcy siedzieli w okopach przy granicy.
  • Odpowiedz
@Hayabussa: mit armii rosyjskiej upadł. Zresztą czego się spodziewać. Kraj który ma 2x tyle ludności co Niemcy ma mieć 10x większą armię?
Za co? No i okazało się że ich sprzęt to złom a żołnierze to w większości jakieś parobki
  • Odpowiedz
  • 0
@elvp no ale wlasnie wszedziw widac tylko jalichs mongolskich analfabetow, a az nie chce mi sie wierzyc, ze nie maja jakichs zawodowcow ktorzy chociaz umundurowanie maja jakies sensowne
  • Odpowiedz
@Hayabussa: zawodowców jest dużo mniej więc statystycznie rzadziej można ich spotkać. Do tego trudniej ich złapać bo są lepiej wyszkoleni i mają wyższe morale więc np walczą do końca z nadzieją na ewakuację (bo raczej ewakuuje się elitarne jednostki a nie hołotę z jakucka)
  • Odpowiedz