Wpis z mikrobloga

czemu jak wysyłam gierkę w prezencie znajomemu z argentyny na argentyne to wszystko leci do niego normalnie ale gry odebrać nie może bo wyskakuje błąd o blokadzie regionalnej ? gifty trzeba specjalnie przez vpn aktywować ?
#steampesos
  • 13
  • Odpowiedz
@BlekitnySerfer @KonopJa: Ja też mam błąd i nie mogę wysłać gry jako gift na drugie konto arg płacąc saldem portfela.
Czy tobie udaje się wysłać grę jako gift i zapłacić saldem? Jeśli tak to w jaki sposób ładujesz to saldo przez gift key czy przez rynek np. sprzedajesz klucze TF2? I używasz VPN na rynku Steam czy wszystko robisz bez VPN?
  • Odpowiedz
@davidson229: Konto ładuje gift cardami, nie chce mi się bawić z kluczami na rynku.
Jeżeli chodzi o wysyłkę gry to ogarnęliśmy to, rzeczywiście osoba która odbierała prezent musiała zalogować się do steam przez VPN, ale ten przeglądarkowy nie pomagał i trzeba było użyć normalnego vpn żeby przyjąć grę przez launcher
  • Odpowiedz
@BlekitnySerfer: Ładujesz saldo gift cardami i normalnie możesz wysłać grę w prezencie płacąc saldem steam? Nie masz błędu? Kiedy ostatnio to sprawdzałeś? Bo ja próbuje na kilku kontach i zawsze ten sam błąd: "An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.
Please wait a few minutes and try again.
If you encounter this error repeatedly, please contact Steam Support."

Gdy kupuje dla siebie to nie ma problemu ale
  • Odpowiedz