Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 231
Ale to cudownie wygląda. Z takim wojskiem ruskie nie pokonają choćby jakiegoś Tatarstanu XD podsumowując:
- ruskie chłopaki stoją na drodze bo skończyła im się wacha i dodatkowo nie wiedzą gdzie jadą
- rosyjski pluton poddaje się bo nie wie po co walczy
- białoruski oddział zatacza się #!$%@? i nie wie po co tu jest i gdzie ma iść
- ruskim spadają samoloty bez ingerencji wojsk wroga
- mimo naporu z każdej strony na kraj wroga dostają ostrzał na swoje lotnisko
- wszechobecne problemy z zaopatrzeniem
- schwytywane pojedyncze osoby które #!$%@? wie jak się znalazły w konkretnym miejscu
NATO #!$%@? ten #!$%@? zwany rosja w tydzień, może dwa XD
#ukraina
  • 20
@twinzpl: no niestety ja też się trochę zderzyłem z rzeczywistością jak sprawdziłem media poza wykopem, bo tu panuje jednostronna narracja. Obejrzyj wywiady np z Szewko, on opowiada trochę bardziej obiektywnie jaki jest stan wojny, który nie jest az tak różowy jak obrazują to znaleziska z wykopu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@twinzpl: no właśnie nie wiemy wszystkiego. Rosja ma gigantyczna armię i gigantyczny budżet i używa wyłącznie ułamka swojego potencjału. Gdyby chcieli zrównać z ziemią Ukrainę to by to prawdopodobnie mogli zrobić.

Równocześnie, wydaje się że idzie im znacznie gorzej niż się spodziewano i armia Putina nie jest niepowstrzymana - to bardzo dobrze i bardzo mnie cieszy.

Ale lekceważenie Rosji nigdy dla mnie nie będzie mądre. Trzeba traktować ich z pełną powagą
no przykro mi, że tylko takie informacje latają po wykopie, jak wiecie coś więcej panowie oświeceni to możecie tu napisać


@twinzpl: ale co mają pisać czy wrzucać, w necie masz obecnie ukraińską propagandę i ruską propagandę dot. wojny, obie równie dalekie rzeczywistości i niemożliwe do zweryfikowania ale wrzuć tu ruską, nawet przez przypadek to masz 50 komentarzy z wyzwiskami
Rosja na pewno nie wygląda tak strasznie jak się wydawało ale sranie z radości i lekceważenie ich też jest głupotą.


@Krisskow: Jak powiedział bodajże Talleyrand, "Rosja nigdy nie jest tak silna jak się wydaję, ani tak słaba jak się wydaje."