Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Sobota, 26 lutego 2022. Imieniny: Mirosława, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 06:43. Świecić będzie 10 godzin i 32 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:16. Ciemna noc zapadnie o 18:33, ale gwiazd można wypatrywać od 17:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 17
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @omi_omi @TomTailor100 @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @Hansim33 @piupiulaserem @pepek614 @AllGoesWrong @martica @lenythenub@unizony_czlonek @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @TomTailor100

Kochani, niby weekend ale jakoś pary brak.
brak również słynnych kolejek do CPNu i nie dlatego że wypopowali wszystko.
Brak słońca, brak ochotki... Jak wy Nocne sowy żyjecie :)? @slabehaslo
księżyc aż tak nie ładuje baterii...
Dzień dobry, cały tydzień pod znakiem choroby. Najpierw typowa jelitówka i chyba za szybko pozwoliłam sobie wyjść z domu bo dopadło mnie jakieś przeziębienie. Czuję się dobrze ale siedzi mi coś na gardle i mnie to męczy, a nawet zabrało mi trochę głosu. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Bo moje pomagają tylko na chwilę. A tak myślałam, że za szybko wychodzę z domu.
Za chwilę kolejny semestr, cyrk rozpocznie się od nowa, a
@Wejszlo: 1. herbata lipowa z lukrecja (ta lukrecja jest wazna)
2. nalewka z pedow sosny
3. jakies cukierki na gardziolko fajen albo tabletki
5. mleko z miodem i czostkiem i maslem ale miodu malo bo niby podraznia gardziolko ale to ja nie wem
6. herbaty z sokiem z bzu ale to bardziej wlasnie na przeziebienie
7. nie bylo punktu 4 ale ja nie gej (