Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, z ręka na sercu, niech każdy uczciwie odpowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja

wojska rosyjskie wchodzą do Polski, masz dwie opcje...

  • wziąć karabin, mundur i walczyć 51.9% (224)
  • spierdolić jak najdalej bez konsekwencji 48.1% (208)

Oddanych głosów: 432

  • 18
Tak szczerze, z ręka na sercu, niech każdy uczciwie odpowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@tojapaweu: szczerze?
nie wiem, #!$%@?...
rodzina, dzieci. żal zostawić ich, w razie śmierci.
z drugiej strony czysta nienawiść do najeźdźcy pchała by do walki może?
nie wim. mam nadzieję nie mieć takiego dylematu.
#!$%@? sonda xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Walczyłbym ale nie dla rządu,gospodarki tylko za moich dziadków którzy walczyli o to żeby w waluta w Polsce był złoty oraz dla mojej matki, że nawet ja miałbym zginąć to żeby żyła w wolnym kraju.
@mikorys: @tojapaweu: To odbijać potem. Parę lat temu powiedziałbym bez wahania zostać i walczyć - potem poszedłem do pracy i zacząłem prawdziwe życie. Nie chciałbym stracić kraju, ale walczyć o ten #!$%@? to niekoniecznie.
Pamiętaj, że największymi bohaterami Polski z 2wś to ci którzy #!$%@?, a nie ci którzy dali się bezsensownie zabić w miesiąc.
@tojapaweu: W obliczu ostatniego pospolitego ruszenia mówię to z lekkim wstydem. Ale jednak bym #!$%@?ł. Moja historia i mój trud na tej planecie to trochę za dużo, żeby pchać się po kulkę w łeb. Wierzę, że zmienię tę planetę, ale w inny sposób niż karabinem. Nie mniej jednak kibicowałbym mocno.

170cm i 60kg wagi i tak się wiele na froncie nie przyda. A moja wiedza o którą stale staram się dbać
@tojapaweu: jestem za granicą od nastu lat. Ale obydwoje z różową dzisiaj stwierdzilismy, że w razie "W" wracamy i walczymy.
Jak mieszkasz za granicą to słowa "mieć gdzie wrócić" nabierają innego znaczenia.