Wpis z mikrobloga

  • 19
Powiem tak.. Nie ukrywam, że chwilę zastanawiałem się jakbym zachował się jak kacapy by do nas weszły. Czy uciekałbym razem ze swoją rodziną za granicę, czy wgłąb Polski czy inne pomysły. Ale im dłużej patrzę na heroiczną obronę Ukraińców tym bardziej przekonuje się że trzeba tu zostać i napierdzielać się z tą swołoczą jeżeli będzie taka potrzeba. Krosno na Podkarpaciu here więc jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to nie będzie dużo czasu na zastanawianie się
#wojna #ukraina #rosja
  • 8
  • Odpowiedz
@xmain78: Jak bym zobaczył, że ludzie mają javeliny, karabiny i inne zabawki to sam bym chyba został, żeby bohatersko bronić ojczyzny, prawdopodobnie by tak było, że jednak Polacy mieliby czym się bronić i przypomnieć tym #!$%@? czym jest wojna z Polską tylko w wersji ze sprzętem, który jest w stanie niszczyć przeciwnika
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RandomowoWygenerowany Ja to samo powiedziałem mojej tylko mam ten problem ze ona ani myśli się ruszać i chce tu zostać choćby nie wiadomo co się działo :/ Śmiałem się że uśpię ja na 48h i wywioze za granicę do jej rodziny :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Soul_of_the_Onion Szczerze? Może z dwa razy coś usłyszałem ale tak to względny spokój. Gorzej że jakieś "śmieszki" zaczęły jakimiś achtungami na żarty napierdzielać i człowiekowi już się włącza ciśnienie 200
  • Odpowiedz