Wpis z mikrobloga

Czemu mnie to nie dziwi... www.Pepper.pl nawet w głupich komentarzach opowiada się za Rosją (to portal założony w Niemczech). Przeglądam ten portal i ostatnie wstawki i regularnie znikają anty rosyjskie komentarze. Ha tfu!


@misiauo: przecież ostatnio na Pepperze same wstawki pro-ukraińskie, usuwane komentarze z jakimikolwiek słowami poparcia dla Rosji.
@Cinkito: wstawki owszem, są pro-ukraińskie, ale prześledź komentarze. Nie mówię, że wszystkie, ale znika bardzo dużo anty-rosyjskich. W tym mój, dwa razy. Spam? Naprawdę to co napisałem jest SPAMEM?
@misiauo: pewnie usuwają trochę z rozpędu, nie wydaje mi się żeby tam jakaś pro-rosyjska moderacja była. Wydaje mi się, że chcą po prostu być jak najbardziej apolityczni, Pepper raczej zawsze starał się od polityki jak najbardziej uciekać.
@Cinkito: od początku istnienia wstawki, o której mówię, nie zniknął ani jeden negujący książkę, która stawia Rosję w złym świetle. Za to zniknęło kilkanaście kontrargumentujących. Przyjmuję apolityczność, ale to chyba powinno działać w dwie strony, prawda?
@Lotmanek:
Nie chcę wyjść na obrońcę peppera, ale od dłuższego czasu usuwają wszelkie "upolitycznione", niezwiązane z okazją wpisy - starają się odciąć od wszystkiego co niezwiązane z okazjami.

Sensownej alternatywy nie ma (Łowcy z chin, łowcy okazji, czajna etc...ew tagi na wykopie)...niestety nie zapowiada się nic sensownego i mówię to jako 5-6letni użytkownik peppera