Wpis z mikrobloga


Jak na wypokowe standardy to mogę pewnie uchodzić za  S K R A J N E G O  lewaka i w sumie to sam się za takiego uważałem jeszcze jaaaaaaaaaakiś czas temu - dopóki nie poznałem świata instagramowych julek xd Przy nich czasem po prostu wysiadam. Tzn z większością kwestii się w sumie zgadzam, sporo się też nauczyłem i zupgradeowałem swój pogląd na sprawy niektóre. ALE. Momentami budzi się we mnie wręcz jakiś opór/strach/zwątpienie/wewnętrznyprawak.
Albo po prostu zwyczajny #!$%@?. Jak np po zobaczeniu tego pięknego, udostępnionego przez sporo aktywiszcz, obrazka.
Bo przecież jak wiadomo ruskie rakiety wcale nie walą na oślep w - po prostu - ludzi. Nie, nie. Najtęższe wschodnie umysły przez lata pracowały nad systemem SZSINIEOLGBTQQCIPPAAA2+ - Super Zaawansowaną Sztuczną Inteligencją Namierzającą I Exterminującą Osoby Lesbian Gay Bisexual Transgender Queer Questioning Curious Intersex Pansexual Polyamorous Asexual Aromantic Agender Two Spirit Plus. Jakby tego było mało - białe cishet faceciki ze straży granicznej bezwzględnie zawracają każdą próbującą uciec kolorowowłosą osobę z macicą (brutalnie ją przy okazji misgenderując), a po wykryciu osoby alloaro lub xenogender, wręczają karabin i wywożą na pierwszą linię frontu :(


#wojna #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #przemysleniazdupy #chodtokowypamientniczek #gorzkiezale #boldupy
Chodtok - ! Ogólnie to od jakiegoś roku przyglądam się ostrożnie lewackiej bańce - na...

źródło: comment_1645810140rki6wyy9jCG8Ofn0EOaCZt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Chodtok: Też mam takie feelsy trochę, czasem strach gdzieś w kręgach lewicowych zaczynać jakieś rozmowy. Lewicowa bańka wyjątkowo podchodzi do wszystkiego „jesteś z nami albo przeciwko nam”
  • Odpowiedz
Lewicowa bańka wyjątkowo podchodzi do wszystkiego „jesteś z nami albo przeciwko nam”


hmmm nie wspominał ja chyba nawet o tym we wpisie tym xd ale tak
cała kultura cancelowania jakieś lincze nagonki i doły z wapnem to jedna z rzeczy które miał na myśli ja i które odpychają mnie



@slowdive:
  • Odpowiedz
@Chodtok: te julki w życiu widziały podręcznik w liceum i śmieszne kotki na tiktoku więc nie oczekuj #!$%@? wiele od kont które postują coś takiego po czym pytają A CO TO TEN CAŁY SWIFT

#!$%@?ć je bo obrzydzają każdemu normalnemu lewakowi bycie lewakiem
  • Odpowiedz
@Chodtok: Wiem, wiem, że nie wspominałeś, ja poniekąd po prostu do tego nawiązuje, że taki komentarz jak Twój pewnie też byłby zbity jako JAKIŚ czyt. nie taki, jaki lewicowa osoba powinna wypowiadać
  • Odpowiedz
taki komentarz jak Twój pewnie też byłby zbity jako JAKIŚ


hmmm nie no nie jakiś tylko, już za samo eee... sceptyczne nastawienie wobec np xenopłci, co najmniej transfobiczny i ableistyczny xd
uwzględniając resztę to skrajnie nienawistny i faszystowski



@slowdive:
  • Odpowiedz
podręcznik w liceum


hmmm no dzieciarnia i wściekłe trzynastolatki to swoją drogą i je też troszeczkę miał ja na myśli
ale głównie to jednak formalnie dorosłe poważne osoby aktywistyczne

@Hypeman:
  • Odpowiedz