Wpis z mikrobloga

Mirki z wawy. Jeśli ktoś chce pomóc to można zrobić to: ul. Bokserska 64, magazyn nr 5, Warszawa (Mokotów). Karton opisany >UKRAINA< można dostarczyć osobiście lub wysłać pod ten adres.

Co jest potrzebne?

koce, śpiwory, pościel, ręczniki
kurki przeciwdeszczowe, bluzy sportowe, dresy damskie męskie i dziecięce
bielizna damska, męska i dziecięca
środki czystości i higieniczne - szczególnie pampersy, podpaski, mokre chusteczki, pasty do zębów, szampony
woda butelkowa (w zgrzewkach)
latarki, zapałki, świeczki, power banki, baterie, telefony komórkowe
zestawy wyposażenia medycznego
produkty żywieniowe: mleko modyfikowane dla dzieci, słoiczki i kasze, dania instant i suchy prowiant, np. batony proteinowe, napoje energetyczne
#warszawa #ukraina #wojna ##!$%@? A i dzięki mirki z mojego poprzedniego wpisu za pomoc
  • 9
@Ulany_Utopiec: Zapytam jako totalny ignorant, ale skąd wiadomo co im potrzeba i tak na prawdę komu? Jakiemuś obozowi uchodźców czy jak? Gdzie to dokładnie zostaje wysyłane? Bo równie dobrze kacapy sobie mogą przejąć transport i nara. Może i głupie pytania i ludzie chcą pomagać, ale ja tu widzę tylko suche info POMAGAMY i nic konkretów.
@cbass @nerobozy @beer_man Takie info mirki znalazłem: Legalną zbiórkę prowadzi akcja UBRANIA DO ODDANIA wspomagana przez Urząd Miasta Łodzi.

"Do magazynu „ubrania do oddania” w najbliższy weekend możesz przywieźć rzeczy z poniższej listy spakowane w kartony, które za sprawą Urzędu Miasta w Łodzi trafią od osób potrzebujących z ich partnerskiego miasta Lwów" - napisano w oficjalnym komunikacie. Takie znalazłem info na necie