Wpis z mikrobloga

Wiecie co Panowie? Kiedyś myślałem, że w czasie wojny nie będę walczył. Ale teraz zmieniłem zdanie. Moje życie i tak ma niewiele sensu. Nie założę rodziny, nie będę miał dla kogo żyć. A tak przysłużę się czemuś ważnemu, będę miał jakiś cel.
#przegryw #ukraina #rosja #wojna
  • 40
  • Odpowiedz
@Ignite:
To haruj u jakiegoś Janusz za darmo po 14h, wtedy rzeczywiście przyczyniasz się do czegoś wielkiego (wzrost gospodarczy), na wojnie będziesz tylko mięsem armatnim.
  • Odpowiedz
Wiecie co Panowie? Kiedyś myślałem, że w czasie wojny nie będę walczył. Ale teraz zmieniłem zdanie. Moje życie i tak ma niewiele sensu. Nie założę rodziny, nie będę miał dla kogo żyć. A tak przysłużę się czemuś ważnemu, będę miał jakiś cel.


@Ignite: Ja mam zupełnie odwrotnie. Jak sobie pomyślę, że miałbym walczyć w obronie feministek i lewaków którzy za to pluliby na mnie, to wolałbym sobie sam strzelić w łeb.
  • Odpowiedz
@Ignite: Może będziesz Mireczku niósł mnie postrzelonego na plecach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam ukryje rodzinę jak najdalej, ale będę bronił do ostatniego tchu naszego narodu i naszych ludzi. A ci co piszą o kraju z kartonu to wielkie stfu na ryj. Podczas wojny nie walczysz za pis tylko za ludzi tu żyjących.
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że wiele osób które teraz piszą, że by uciekali w razie wojny by jednak zostali walczyć za swoją rodzinę itp. Pewnie do gry wchodzą emocje i adrenalina której nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Bardzo często w czasie wojny dochodziło, że ten który przed wojna był pierwszy do walki uciekał a ten tchórzliwy łapał za broń


@Riiuku: Nienawiść wchodzi w grę. #!$%@? silne uczucie. Motor do działania. Ja
  • Odpowiedz