Wpis z mikrobloga

Wiecie co Panowie? Kiedyś myślałem, że w czasie wojny nie będę walczył. Ale teraz zmieniłem zdanie. Moje życie i tak ma niewiele sensu. Nie założę rodziny, nie będę miał dla kogo żyć. A tak przysłużę się czemuś ważnemu, będę miał jakiś cel.
#przegryw #ukraina #rosja #wojna
  • 40
  • Odpowiedz
Ignite 3 min. temu+45

Wiecie co Panowie? Kiedyś myślałem, że w czasie wojny nie będę walczył. Ale teraz zmieniłem zdanie. Moje życie i tak ma niewiele sensu, nie założę rodziny, nie będę miał dla kogo żyć. A tak przysłużę się czemuś ważnemu, będę miał jakiś cel.


@Ignite: dokladnie rozerwiemy sie ;)
  • Odpowiedz
@Ignite: @pavl_: @MatkaBoskaDepresyjna: Tylko przekalkulujcie najpierw, czy nie lepiej by było żebyście w razie czego wyjechali do Niemiec i wysyłali hajs na przykład, bo z trupa nie ma pożytku, a raczej nikogo nie zabijecie jak nie jesteście obeznani z bronią, a tym bardziej zawodowych żołnierzy.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Jeżeli ktoś chce wyjechać, to najlepiej niech robi to teraz, by się ustawił. Jak przyjdzie wojna, to będzie za późno. Pozamykają granicę i będzie wybór. Albo się poddać, albo walczyć.
  • Odpowiedz
@Ignite: wydaje mi się, że wiele osób które teraz piszą, że by uciekali w razie wojny by jednak zostali walczyć za swoją rodzinę itp. Pewnie do gry wchodzą emocje i adrenalina której nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Bardzo często w czasie wojny dochodziło, że ten który przed wojna był pierwszy do walki uciekał a ten tchórzliwy łapał za broń
  • Odpowiedz