Wpis z mikrobloga

po tym jak mi mówią że putin chroni swoich ludzi


@Dantte: W sensie, że to nieprawda? Bo mnie się wydawało, że Putin przede wszystkim kieruje się interesem rosyjskiej oligarchii.
  • Odpowiedz
lej śmiało


@Niukron:to raczej właśnie putinowskie metody. Lepiej po prostu spróbować szczerze pogadać i o ile zdaje sobie sprawę że przekonanie takiej osoby argumentami jest ekstremalnie mało prawdopodobne, to atak fizyczny nie przemówi do rozsądku na pewno.
  • Odpowiedz
@buc123t: moskale rozumieją tylko argument siły – wiem co mówię – miałem nieprzyjemność negocjować z nimi parę razy umowy i ich dyplomacja polega na zastraszaniu, podnoszeniu głosu, krzyczeniu i rzucaniu obelgami. Więc można spróbować im wybić głupotę z głowy, ale raczej nic to nie da - trzeba zastraszyć i zmusić do myślenia.
  • Odpowiedz
moskale rozumieją tylko argument siły – wiem co mówię – miałem nieprzyjemność negocjować z nimi parę razy umowy


@Niukron: ale pobiłeś wtedy któregoś i zadziałało? bo jak nie to nie wiem po co zachęcasz do czegoś czego sam nie egzekwujesz
  • Odpowiedz
putin chroni swoich ludzi


@Dantte: Zapytaj ich przed kim, bo jestem ciekaw argumentacji. W jaki sposób walenie rakietami w bloki mieszkalne, szpitale czy przedszkola chroni ludzi?
  • Odpowiedz