Wpis z mikrobloga

Dziwni ci uchodźcy z Ukrainy, nie wyzywają strażników, nie rzucają w straż graniczną kamieniami, nie próbują siłą się przedostać, jak nie uchodźcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: Faktycznie dziwni. Dzwoniłem dzisiaj do Olgi (sprząta u mnie), syn poszedł do roboty (mieszkają 40 km od stacjonujących kacapów), żona z dzieciakiem (4 latka), nie chce go zostawić. Olga płacze. Zaoferowałem zakwaterowanie synowej i dziecka (On ma zakaz wyjazdu), wyżywienie, transport z granicy. Twierdzą, że zostają i będą walczyć. Nie rozumiem i jednocześnie szanuję.
  • Odpowiedz
@Kejran: Co to za głupie porównanie. Polska oficjalnie ogłosiła, że chce przyjąć Ukraińców, tamtych uchodźców nie chcieli.
Myślisz, że jakby zamknęli przejścia dla Ukraińców, to wszyscy siedzieliby cicho i spokojnie?
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: uchodźca do jest osoba s-----------a przed wojną w momencie przekroczenia granicy z krajem w którym wojny nie ma. Natomiast to co ogarniała białoruś to turystyka nielegalnej imigracji w pogoni za socjalem od Angeli i na tym polega różnica między uchodźcą wojennym/politycznym a cwaniactwem
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: uchodźca do jest osoba s-----------a przed wojną w momencie przekroczenia granicy z krajem w którym wojny nie ma.


@MirkoMax: bo to wszystko na głowie stanęło od kryzysu "pontoniarzy" ( zktórych swoją dorgą wielu było z krajów gdzie nie ma wojny). Pomagać się powinno zawsze na miejscu, czyli pierwszy bezpieczny kraj i obozy dla uchodźców i na to bez problemu bym sam popierał, zebyśmy się dorzucali.
Natomiast jak
  • Odpowiedz
@Kejran: ciekawe co by było gdy ich jednak nie wpuszczano i jakby się wtedy zachowywali

oraz ciekawe czemu wykopki przestały p-------ć: "JAKA UCIECZKA PRZED WOJNĄ? DO SIEBIE WRACAĆ I WALCZYĆ O SWÓJ KRAJ A NIE DO NAS!" #bekazwykopkow j------h hipokrytów
  • Odpowiedz
Dziwni ci uchodźcy z Ukrainy, nie wyzywają strażników, nie rzucają w straż graniczną kamieniami, nie próbują siłą się przedostać, jak nie uchodźcy


@Kejran:A przetrzymano ich kilka dni w szczerym polu?
  • Odpowiedz