Wpis z mikrobloga

Dziwni ci uchodźcy z Ukrainy, nie wyzywają strażników, nie rzucają w straż graniczną kamieniami, nie próbują siłą się przedostać, jak nie uchodźcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: to tylko pokazuje jaką dzicz nam chciał wcisnąć ukaszenko, a nasi pseudo celebryci płakali leżąc krzyżem na ziemi i błagali żeby ich wpuszczać
  • Odpowiedz
@ssoe: ciapate tez mogli legalnie tu przybyc jak tysiace ciapqtycb ktorzy mieszkaja pracuja i ucza sie w polsce nikt im tego nie zabrania a mimo to woleli przybyc nielegalnie. Kebsa obok mnie prowadzi irakijczyk i zgadnij jak tu przybyl z Iraku. Krwa legalnie i ma legalna firme. I nie stal na granicy.
  • Odpowiedz
@Hylfnur: ale tamci nie uciekali przed wojna tez i kazdy z nich mogl przybyc do polski legalnie jak tysiace ciapatych mieszkajacych pracujacych i uczacych sie w polsce. Wiec czeku tego nie chcieli? Bo karani czy analfabeci. Sam wybierz
  • Odpowiedz
@ssoe: tak ale mozesz zlozyc wniosek o papiery. To nie sa uchodzcy bo w iraku wojny od dawna nie ma. Oni normalnie skladaja papiery o pobyt lub o prawo do nauki i dostajesz odpowiedz chyba ze... jestes karany lub scigany a wsrod tamtych np kilku takich bylo.
  • Odpowiedz
@ssoe: powiem tak gadalem z tym irakijczykiem i kilka wnioskow wysunąłem. Po 1 mowil ze irak to bogaty kraj i bogaci ludzie ale mysle ze to po prostu jego patriotyzm. Po 2 mowil ze sam nie wie o co chodzi i ze ktos im musial zaplacic albo cos obiecac. Wiec moim zdaniem po prostu czesc z nich zostało dobrze opłaconych za to ze przyjada i za to ze naobiecują innym
  • Odpowiedz
nomć bardzo dziwni
prawdziwym uchodźcom powinno zabrać się dokumenty podetrzeć ich wnioskami o azyl wywieźć na zimne bagno otoczyć drutem kolczastym i żołnierzami i trzymać tak tygodniami/miesiącami niedopuszczając do nich żadnej pomocy humanitarnej plus maltretować psychicznie ostrym światłem i głośną muzyką przez całą noc tak żeby odebrać im nawet sen

@Kejran:
Chodtok - nomć bardzo dziwni
prawdziwym uchodźcom powinno zabrać się dokumenty podet...

źródło: comment_16457961867NHXvpJJxHXIp9cmMTHnDt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ciapate tez mogli legalnie tu przybyc jak tysiace ciapqtycb ktorzy mieszkaja pracuja i ucza sie w polsce nikt im tego nie zabrania a mimo to woleli przybyc nielegalnie. Kebsa obok mnie prowadzi irakijczyk i zgadnij jak tu przybyl z Iraku. Krwa legalnie i ma legalna firme. I nie stal na granicy.


@Lelek88: oni tu nie przybyli tylko zostali zaproszeni i zwiezieni przez Łukaszenkę w celach politycznych gierek
  • Odpowiedz
@Kejran: ciekawe czy kryzyk migracyjny z Białorusi miał, być może, zapchać Nasze możliwości przyjęcia Ukraińców? Albo był testem, czy przyjmiemy uchodźców? Tak, czy inaczej, nie powiodło się :)
  • Odpowiedz