Wpis z mikrobloga

Ja, porucznik Sił Zbrojnych Ukrainy, dowódca kompanii. A o to moi wojownicy. Nie boimy się, nie panikujemy. Nie składamy broni i nie ulegniemy żadnym tyranom. Nie pozwolimy żadnym mordercom narzucać nam swojej woli. Nie oddamy wam ani milimetra własnej ziemi. Możliwe, że to nasze ostatnie nagranie. Nie wiem czy byłem dobrym, czy złym człowiekiem, ani co powie Bóg. Ale wiem, że jestem dobrym obywatelem i dobrym żołnierzem. Jestem obrońcą swojej ojczyzny. Gwarantem jej pokoju. Jej tarczą i mieczem w czasie wojny. Wy, co tu przybywacie - kimkolwiek byście nie byli, ile by was nie było, którzy najeżdżacie nasz dom - wynoście się z naszej ziemi. Będziemy z wami walczyć do ostatniego naboju. A kiedy się skończą, będziemy walczyć z wami gołymi pięściami. Będziemy z wami walczyć na lądzie, na wodzie, pod ziemią i w powietrzu. Żaden z was nie wyjdzie stąd żywy. Wszyscy zdechniecie. A nasza kraina będzie wolna.
CHWAŁA UKRAINIE
BOHATEROM CHWAŁA
#ukraina #rosja #wojna #polska #europa
B.....a - Ja, porucznik Sił Zbrojnych Ukrainy, dowódca kompanii. A o to moi wojownicy...
  • 37
  • Odpowiedz
#!$%@? mać, zastanawiałem się czy dawać to pozdrowienie ale dałem, by nie ucinać nic z wideo. Jakie to ma #!$%@? znaczenie jakiego pozdrowienia używają. Są obecnie atakowani. Myślicie #!$%@?, że wołając "Chwała Ukrainie" myślą o mordowaniu Polaków? Ogarnijcie się #!$%@?.
  • Odpowiedz