Wpis z mikrobloga

Ale beznadziejnie mieć rację w takich sprawach. Pamiętajcie nic nie jest pewne. Mam nadzieję że się skończy szybko.
Dużo możnaby dużo napisać, ale może lepiej nie. Wszak jedyne co się dowiecie to że wykorzystujecie tragedię przed którą ostrzegaliście. Pamiętajcie, jak jest dobrze to jest dobrze i natalista udowodni że jest dobrze, jak jest źle masz siedzieć cicho bo to "brak szacunku" czy dotyczy to chorego dziecka czy wojny.
Ta gra jest popsuta, brutalna. Zabieranie tutaj kogokolwiek jest moralnie niewłaściwe.
#antynatalizm #wojna
  • 2
@Faraluch:

Wszak jedyne co się dowiecie to że wykorzystujecie tragedię przed którą ostrzegaliście.

O to to. Za każdym razem jak zwrócisz uwagę na niewłaściwość rozpłodu w sytuacji gdy dzieje się dzieciom jakaś krzywda, to oskarżają Cię, że wykorzystujesz tragedię żeby potwierdzić słuszność swoich poglądów... To tak jakbym pod wpisem o wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę napisał, że jazda po pijaku jest zła, i ktoś mnie opierniczał, że wykorzystuję tę tragedię. Masakra
Zgrywajac_twardziela - @Faraluch: 
 Wszak jedyne co się dowiecie to że wykorzystujeci...

źródło: comment_16457364368pyF3HOUREkKoYVd649jKV.jpg

Pobierz
@Faraluch: już wcześniej pisałem - to, że mamy w EU chwilę spokoju od wojny, żarcie w sklepach, czystą wodę w kranie, zabawki elektroniczne i internet wcale nie znaczy, że taki stan będzie trwał w niekonieczność i już będzie tylko lepiej
trzeba być serio naiwnym, żeby wierzyć w tę bajkę o najlepszych czasach i budowaniu jakiejś utopii xD ludzie łyknęli obraz świata rodem z Disneya, standardowo zakładając klapy na oczy i nie