Wpis z mikrobloga

@dendrofag > Ja porównuje przesadną i nieadekwatną reakcję No to ja cię pytałem i pytam jeszcze raz - jaka jest nieprzesadna reakcja na atak rakietowy 150km od polskiej granicy? Tylko nie mów, że trzeba czytać newsy i "na chłodno" analizować sytuację, bo to śmieszne.

bez wybuchów irracjonalnej uczuciowości.


To podaj przykłady racjonalnej uczuciowości w takim przypadku.

To chyba logiczne skoro piszę i komentuję na wykopie, prawda?


No to skoro piszesz i komentujesz
@Hatespinner: okej kolego, ja będę kończył, bo albo na siłę próbujesz nie zrozumieć tego o czym piszę, albo po prostu chcesz się do czegoś przyczepić. Możemy się tak przerzucać argumentami całą noc. To bez sensu.

Co do wybuchów bezsensownej uczuciowości to masz screena w komentarzu powyżej.

Na przykład jakieś dowody, że Putin nigdy nie zaatakuje Polski po zajęciu Ukrainy. Bo historycznie to byłbyś w czarnej dupie próbując to udowodnić.


W którym
Co do wybuchów bezsensownej uczuciowości to masz screena w komentarzu powyżej.


@dendrofag: A co w tym screenie jest nie tak? Sprawdziłeś, czy rzeczywiście ktoś tam nie jest jakimś putinofilem, czyli w obecnej sytuacji - pożytecznym idiotą?

Jednak wtedy na pewno nie pomoże nam panika i hype, tylko zimna kalkulacja i rozsądek


@dendrofag: To przedstaw tą zimną kalkulację i rozsądek. Najlepiej niech ludzie usiądą i zrobią sobie przegląd budżetu domowego na