Wpis z mikrobloga

Przypatrzcie się, jak wyglądają dziś ulice Kijowa. Ci sami, co tak gadają o praworządności, o prawach LGBT itp pierwsi będą uciekać z Wawy. Nie będzie ich już nic interesowało, a jedynie ucieczka do friendsów na zachodzie.

Te lewice "zasady", te wasze "prawa" są g warte, gdy jest wojna. Wtedy problemy feministek przestają mieć znaczenie. Problemy LGBT. Problemy zaimków i innych wymysłów postępaków.
#ukraina #wojna #rosja #4konserwy
  • 20
@Wurzel: Dlatego Moskwa wspiera rozwój społeczeństw zachodnich w duchu lgbt itp w ramach tzw "osłabiania morale wroga". Tęczowe społeczeństwo nie jest zainteresowane aby poświęcać się dla swojej ojczyzny, zresztą zazwyczaj jest wrogo do niej nastawione.
Jak na razie to są dowody jedynie na wspieranie prawicy przez kremlowskich


@Ekspert_od_niczego: Wiesz, to już 100 lat takiej praktyki że strony Moskwy, więc jak poszperasz w książkach czy internetach to jakiś chociaż jeden dowodzik znajdziesz.
Dlatego Moskwa wspiera rozwój społeczeństw zachodnich w duchu lgbt itp w ramach tzw "osłabiania morale wroga". Tęczowe społeczeństwo nie jest zainteresowane aby poświęcać się dla swojej ojczyzny, zresztą zazwyczaj jest wrogo do niej nastawione.


@plazut: xDDDDD
Przecież jest zupełnie na odwrót. Moskwa wspiera nienawiść wobec LGBT, bo od dawien dawna techniką Rosji na rozwalanie innych krajów było kreowanie w nich sztucznego wroga. Rosja wskazuje palcem na Bogu ducha winną grupę, która
@Ekspert_od_niczego: Możesz podać konkretny dowód na to finansowanie? Bo zaciekawiony tematem znalazłem pytanie na ten temat w internetach , odpowiedzi konkretnej brak, poza naciaganymi wnioskami pana Piątka - którego poznałem przy książce o Macierewiczu. Poziom, żenada. Np wydarzenia przesunięta o lata aby pasowała do tezy itd. zagrania. Poza tym sąd zakazał Lempart rozpowszechniać takich informacji o OI. Jak widać sprawa nie jest tak oczywista, chyba że ktoś jest mocno emocjonalnie związany
@Ekspert_od_niczego: To Ciebie pytam. Pewnie się interesowałeś tematem wiec mozesz wskazać jakiś dowód który sąd może uznać za podstawę do wygłaszania tez o finansowaniu Ordo Iuris przez Kreml.
Ogólnie bez spiny prawacko-lewackiej, po prostu zainteresowała mnie ta sprawa, atego jestem ciekaw podstaw tej tezy.

Wnioskowanie Piątka jest w komentarzu w linku który podesłałem.
<Typie, a ty chociaż zajrzałeś do linka, który ci wysłałem? Jak masz konkretne zarzuty, to mi o nich opowiedz.

A po co od razu te nerwy? Co do linku twojego...
Czytam, że 2007 Światowy Kongres Rodzin (WCF) prowadzony przez Amerykanów i Rosjan odbywa się w Warszawie, pod patronatem (czyli też współfinansowaniem) władz polskich - prezydenta L. Kaczyńskiego. W 2017 ten sam kongres odbywa się w Moskwie, tak jak w poprzednim przypadku pod