Wpis z mikrobloga

Coś jest nie halo. Chciałem w FM12 kupić sobie Messiego do City. Mam rok 2015, od 3 lat Messi sukcesywnie odrzuca propozycje przedłużenia kontraktu z Barca. Został mu rok kontraktu. No i złożyłem pierwszo ofertę, 80mln. Odrzucili. 100mln odrzucili. 120 odrzucili. 150mln przyjęli. No to już sobie ostrzę zęby na kontrakt z Lessim i otwieram okno z negocjacjami... Proponuję 300tysi tygodniówki, takie tam głupoty, 8mln dla agenta... Wysyłam... W odpowiedzi agent żąda 500 tysi tygodniówki, 30mln dla agenta prowizji, 30mln bonusu lojalnościowego. Przecież to nie wykonalne. #jakzyc #gorzkiezale
  • 12
@RafiRK: Miałem 120mln budżetu i 5mln na tygodniówki. Jak zobaczyłem, że agent chce tyle ode mnie, to zakończyłem rozmowy i złożyłem ofertę jeszcze raz w systemie 48 rat 150mln no i 100mln budżetu przerzuciłem na tygodniówki, wyszło tego z 7mln na tygodniówki. No i mogę dać z maks 325 tysi na tygodniówkę...
@SvchosT: I masz powód kosmicznych sum! Widocznie jeden z drugim nie chce grać i stawia kosmiczne warunki.

Ja sobie w fm13 pykam Tottenhamem. Teraz żałuję, że nie wybrałem Wolves, bo całkiem duży potencjał w nich drzemie.
Weźta ludzie skończta z tym pisaniem o menadżerach piłkarskich bo CM2013 jest też na Maca a ja mam jeszcze kupę projektów do końca roku!

Zakazuję i zabraniam! Możecie najprędzej w czasie BN zacząć o tym pisać!!!