Wpis z mikrobloga

Dębica-Rzeszów - miałem jechać Regio, spóźnił się 45 min, pojechałem TLK

Rzeszów-Dębica - pojechałem Regio, stał w Ropczycach pół godziny, ehh :/

W Regio jechał jakiś byznesmen, sądząc po garniaku i trajkotaniu non-stop przez komórkę. Chociaż #!$%@? mi powiedział, że pociągami jeżdżą tylko ludzie na socjalu i urzędnicy państwowi, więc to pewnie nie byznesmen. Prawdziwi ludzie pracy jeżdżą autami i stoją w korku w Rzeszowie pod wielką waginą.

24210 - 94 = 24116 km

#pociagowepodroze #pociagi #pkp #kolej #jkm
  • 5
@kakaowymistrz: niektórzy jeżdzą bo lubią. Kiedyś stałem podczas awarii w jakimś polu i jak mi się skończyły lektury zagadałem do kolesia, który przedstawił się jako profesor jadący na drugi koniec Polski. Stwierdził ,że woli jechać koleją bo jadąc autem się denerwuję a samolotem za drogo nawet jak na niego.... Nie ma więc reguły. Swoją drogą może jakiś poseł albo senator.
Chociaż #!$%@? mi powiedział, że pociągami jeżdżą tylko ludzie na socjalu i urzędnicy państwowi


@kakaowymistrz: Nie wiem kto to jest "#!$%@?", ale Janusz Korwin Mikke jeździ często pociągami, bo to tani środek transportu.
@kunajk: Wiem, że krul jeździ ciapągami, bo ma już 70 lat i ma chyba te wasze warszawskie pociągi (jakieś SKM, KM, WKD, nasrało) za darmo. Krul ma mój głos, mimo, że o transporcie strasznie bredzi. A babcia mi mówi, że to wariat. Ale babcia nie ma neta. Babcia kocha tefałeny.

@CzarnyOwiec: Ja uwielbiam pociągu, kiedyś w Angermunde w RZESZY spóźniłem się na pociąg, kolejny do Cebulandii miałem za 4h i
Wiem, że krul jeździ ciapągami, bo ma już 70 lat i ma chyba te wasze warszawskie pociągi (jakieś SKM, KM, WKD, nasrało) za darmo. Krul ma mój głos, mimo, że o transporcie strasznie bredzi. A babcia mi mówi, że to wariat. Ale babcia nie ma neta. Babcia kocha tefałeny.


@kakaowymistrz: Król jeździ po całym kraju, od morza, do tatr.