Wpis z mikrobloga

Dla rzadu teraz jest jedyna szansa by zlikwidowac 500plus bez straty glosow w wyborach. Wymowka moze byc to, ze trzeba inwestowac mocno w wojsko, moze sebki i karyny by to lykly. Niech im to ktos tam podsunie pod nos.
#ukraina #wojna #polska
  • 148
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Braand: idz im powiedz xD pomijajac fakt ze to dzieki 500+ wam rosna zarobki


@popularny_polityk: Większej pierdoły już dawno nie czytałem. XDDD Moje zarobki rosną wyłącznie dzięki mojej wiedzy, znajomościom i umiejętności negocjacji. W piździe mam życiowych nieudaczników, którzy muszą czekać aż ktoś im płacę podniesie, bo sami boją się odezwać.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: człowieku ty się leczysz jakoś psychiatrycznie i masz nawrót choroby, bo to co piszesz kupy się nie trzyma.

Naprawdę uważasz, że 500+ wywaliło inflację w Czechach i Belgii? Gratulacje.


Gdzie to niby napisałem? Pokaż.

przynajmniej przyznałeś, że obracasz się wśród patusów, bo tylko patus jest w stanie pokusić się na 500zł nie zdając sobie sprawy, że utrzymanie kaszojada kosztuje dużo więcej.


Napisałem, że znam patusów. Nie że się obracam. Każdy
  • Odpowiedz
@Braand: @NCindex-15procent: zróbcie petycję czy coś, mówię poważnie ja nie wiem jak takie rzeczy organizowac ale jakbyśmy zebrali np. tysiąc-10k głosów z taką propozycją to MOŻĘ chociaż by to przedyskutowali między sobą
  • Odpowiedz
  • 0
@Braand Tak w dobie szalejącej inflacji i kryzysu gospodarczego, który może wywołać wojna i chaos na rynkach finansowych to faktyczne mądre posunięcie odbierać ludziom dodatkowy dochód.
  • Odpowiedz
Czyli wzrost o ponad 100 000 miejsc w 6 lat xDDDDD W kwestii twojej Mongolii jakoby nie było miejsc w żłobkach


@rachuneksumienia: to i tak mało biorąc pod uwagę że ostatni baby boom ma teraz dzieci....
  • Odpowiedz