Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@arkadi2020: radziecka swołocz, która "wyzwalała" nasze miasto w piwnicy mojego domu urządziła składzik. Wszystko co #!$%@? z okolicznych sklepów składowali u nas z racji dużej piwnicy. Na koniec nie oszczędzili też kranów w naszym domu i wszystkich zegarów/zegarków nie wspominając o biżuterii. Dodatkowo kobiety musiały chować się w lasach bo ruskie gwałciły na potęgę. Oni to mają w genach.
  • Odpowiedz
@arkadi2020: Przecież tam dla ruskich robi najgorszy najemny syf jaki można znaleźć. Brudasy i barbarzyńcy karmieni kremlowskim gnojem. To czego się spodziewać? Przecież dla nich cywile to tylko mięso, zegarki czy co tam jeszcze. Żadne normy tych robaków nie obowiązują.
  • Odpowiedz
@arkadi2020: czy oni na końcu telewizor #!$%@?? Jeszcze przez jakiś czas myślałem no może głodni może jedzenia szukają. A ci jeb telewizor niosą i to jeszcze z dupą XD
  • Odpowiedz
@marcelus: chciałem napisać, że to typowe dla Mongołów, ale obraziłbym ten naród. Azjaci też już mi nie pasują. Po ostatnich kacapskich akcjach łapię się na tym, że mam problem z nazwaniem ruskich tak, żeby nie obrazić innych normalnych ludzi.
  • Odpowiedz