Wpis z mikrobloga

@TheSznikers:
Część pudełek również i ja trzymam.
Ale podkreślę tu, ze jeśli wyrzucam jakąś rzecz (bo np. się zepsuła) to również wtedy szukam pudełka od tej rzeczy, aby to pudełko (jeśli jeszcze je mam) również wyrzucić i nie trzymać go wtedy więcej.
  • Odpowiedz
@Monialka i do wszystkich którzy najchętniej by zmusili OPa do wyrzucenia tego wszystkiego: https://en.wikipedia.org/wiki/Compulsive_decluttering ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja też trzymam wszystkie takie kartony, przydały się już raz podczas przeprowadzki, przydadzą się pewnie przy kolejnej, ale głównie chodzi o to, że taki karton podnosi wartość sprzętu przy odsprzedaży w oczach kupującego. Jest też dla niektórych kupujących przesłanką ku myśleniu, że sprzęt nie jest kradziony (no chyba że ze
Mariuszowicz - @Monialka i do wszystkich którzy najchętniej by zmusili OPa do wyrzuce...

źródło: comment_1645654605B3eIxzjA1JDMtqjZInGwoo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że są tacy ludzie co trzymają śmieciowe opakowania po ładowarkach z Chin xD Ja to się wystarczająco #!$%@?, że te śmieci trzeba do kontenera wynieść, a tu ludzie sobie wystawki na szafie robią z tego hahah
  • Odpowiedz
@TheSznikers: dobrze jest pisać daty na pudełkach i liczba lat gwarancji (np. 13.02.2022 + 3L) chcociąż mam stary nawyk że jak coś sprzedaje, router itp, to sprzedaje go w takim stanie w jakim go kupiłem czyli z antenkami kabelkami i inną papierologią.
  • Odpowiedz