Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia - uwazam ze Agnieszka w makijazu slubnym jest ladniejsza z twarzy niz ukochana przez wszystkich tancereczka Anitka xd Fajna dziewczyna, nie jakas przymulona szara myszka czy jedza. Fajna ma tez rodzine. Oby nie #!$%@? tego dobrego pierwszego wrazenia.

Kamil wg mnie mniej atrakcyjny od Agnieszki. Ale widac ze to jeden z najlepiej ustawionych kolesi wszystkich edycji (widac ze rodzina przy kasie, wlasny biznes, siostra i szwagier zajebiscie zadbani). Porownajcie to z depresyjnym vibem Dareczka, Grzesixa, Adama, Pawla itd

Obydwoje sa ok, widac ze sa myslacy, ale jedyne czego bym sie obawiala to wlasnie tego ze on swiezo po rozstaniu, moze sie wycofac + moze byc zbyt pewnym siebie bananem z malego miasteczka, ona z kolei raczej mniej pewna siebie i moze sie bardziej zaangazowac.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@iwona-karolina: Mi ona przypomina Joanne z III edycji jezeli chodzi o wygląd. Z charakteru wydaje się podobna do fryzjerki z czwartego sezonu, głownie chodzi mi o relacje z matką. Pierwsze wrażenie zazwyczaj jest raczej pozytywne, zobaczymy jak to się potoczy dalej.

Z Kamilem coś jest nie tak imo, takie wrażenie zbyt pewnego siebie sprawia. Chociaż może zbyt patrzę przez pryzmat tego czym się zajmuje i z jakiej jest rodziny.
@iwona-karolina: a ja tam Kamila polubiłam za jego reakcje. Za takie szczęście które sie pojawiło w jego oku jak mu powiedzieli że znaleźli mu żonę. Był naprawdę wzruszony. Jego rodzina również wydaje mi się spoko, a siostra… przepiękna. Sama bym chciała tak wyglądać w jej wieku. Na mnie wywarli pozytywne wrażenie :D szkoda tylko że nie dali mu wskazówek kiedy się marynarkę rozpina, zapina i na ile guzików