Wpis z mikrobloga

Dobra, ale tak teraz totalnie szczerze, jak oceniacie moją mordę? Śmiem wątpić że jestem chociaż 5/10 bo nie mam ANI JEDNEJ pary na tinderze, a wcale nie daje samych 10/10 kobiet. Ogólnie to już nie pale od dwóch miesięcy, i nie mam tego zdjęcia na tinderze, ale tutaj chyba najlepiej widać moją mordę, jeszcze od dołu bo z góry to zawsze korzystniejsze są te zdjęcia. Proszę o rzetelną opinię #pokazmorde w komentarzu wstawię jeszcze jedno zdjęcie
Pobierz natazS - Dobra, ale tak teraz totalnie szczerze, jak oceniacie moją mordę? Śmiem wątp...
źródło: comment_16455654710j5dg6TLGHKWdpAYNl7XsV.jpg
  • 21
@losowynick13 to ja mam fotografa ślubnego za 15 tysięcy wynająć żeby mi cyknął dwie foty na tindera żeby zwrócić na siebie uwagę? Sytuacja na rynku świń jest gorsza niż myślałem
@natazS: ciężko rzetelnie ocenić, bo na 1 zdjęciu ujęcie od dołu na którym zawsze się źle wychodzi. Drugie zdjęcie lepsze, ale głupia poza. Przypuszczam, że z gęby jesteś normalny koleś 5/10, ale z bonusem za wzrost (na oko dam 187-190) i niezłą sylwetką powinieneś coś wyrwać bez problemu
@Cezik93 mam 183 cm wzrostu, jestem bardziej ulany niż dobra sylwetka, po prostu łapy wytrenowane od ciężkiej pracy, ale problem żeby wyrwać jakąkolwiek mam wielki