Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: nie jestem jego fanem, ale on w prosty sposób mówi o rzeczach oczywistych. Jak najbardziej taki ktoś jest potrzebny.
Na przykład ludziom którzy twierdzą że istnieją 52 płcie.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Potrzebujesz żeby ktoś Ci opowiadał w prosty sposób o rzeczach oczywistych? A co jeśli te rzeczy są tylko z pozoru oczywiste ale trzeba mieć trochę wiedzy w danym temacie żeby o tym wiedzieć?
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: nie jestem jego fanem, ale on w prosty sposób mówi o rzeczach oczywistych. Jak najbardziej taki ktoś jest potrzebny.

Na przykład ludziom którzy twierdzą że istnieją 52 płcie.

@dendrofag: Definicja chłopskiego rozumu, nie rozumiem czegoś to wydrę o tym mordę, na pewno spodoba się takim samym troglodytom jak ja
  • Odpowiedz
nie jestem jego fanem, ale on w prosty sposób mówi o rzeczach oczywistych. Jak najbardziej taki ktoś jest potrzebny.

Na przykład ludziom którzy twierdzą że istnieją 52 płcie.


@dendrofag: Albo takim co twierdzą, że istnieje dziadek na chmurce, który będzie mnie torturował, jeśli co niedzielę nie będę jeść wafla :-)
  • Odpowiedz
nienawidze tej mordy jak ognia, za każdym p*********m razem mi matka do pokoju wchodzi żeby pokazać jak ten śmieszny trener z internetu śmiesznie krzyczy do kamery po raz kolejny

@rakietynabosnie: to się wyprowadź?


@KKK1337: Łee ale wtedy trzeba samemu płacić
  • Odpowiedz