Wpis z mikrobloga

Cześć, zainteresowałem się dietetyką, jako perspektywie na życie. Mam kilka pytań.
Jak trudne są studia, jak ciężko się na nie dostać oraz w jakie uczelnie celować a jakich unikać ( a może jest to kwestia indywidualnego przygotowania się w trakcie i czasem nawet na gorszą uczelnię warto, żeby mieć papier a wiedzę nabyć sam).
Czy powinienem być przygotowany z biologi ( jakiś profil chem/biol) czy raczej da się na studiach ogarnąć, jakie jest wasze doświadczenie ?
#dieta #studbaza #studia #jedzenie #jedzenie71
  • 7
  • Odpowiedz
@CydrLubelski:

1) Łatwe studia
2) Wybrać na uniwersytecie medycznym
3) Nie trzeba być przygotowanym
4) Poziom to cyrk na kółkach i zabobony w wielu przypadkach. Najwiecej wyciągniesz sam doszkalając się podczas studiów
5) Studia #!$%@? Ci dadzą, większość dietetyków nie studiowało dietetyki
6) Dla kasy ważniejszy w tym zawodzie już jest marketing - sad story.
  • Odpowiedz
@ly000: nic. Bo to wolny zawód. Możesz od jutra otworzyć gabinet bez matury nawet i nazwać się dietetykiem. To samo z jak z trenerem, fotografem czy czym tam lubisz
  • Odpowiedz
@Kasahara: 6 dokładnie, ale też widać dzięki temu jak duży jest popyt na to . Na stuida chce iść, żeby poznać ludzi, przy okazji się uczy, albo przynajmniej jakoś się uspołecznić, narobić "kontaktów" wiesz o ocb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CydrLubelski: mi ga usankcjonować to jakoś i dietetykami będą tylko osoby po studiach tak jak aptekarzami farmaceuci. Jeżeli cię to interesuje to idź na te studia (na uniwrsytecie medycznym nie na prywatnej uczelni)
  • Odpowiedz