Wpis z mikrobloga

@hayawari: Jak ja miałem 15 lat i koleś złożył zeznania pogrążając innych to musiał #!$%@? do starego na wyspy. Ale to były inne czasy. Teraz wszyscy maja #!$%@? a nawet jeszcze bronią rozjebusa
  • Odpowiedz
@Klofta Słuchaj dzieciak, mylisz pojęcia. #!$%@?ć się znaczy nic innego jak pójść na układ z policją wsypując wspólasów. Złożenie zeznań na swoich oprawców nie ma nic wspólnego z "#!$%@? się". Reasumując: zdanie "#!$%@?ł się." jest nieprawdziwe. Zdanie "Złożył zeznania" jest w tym przypadku poprawne.
  • Odpowiedz
@Klofta: ależ ty #!$%@?, kolejny podstarzały, ławeczkowy alkus co #!$%@? gra człowieka z zasadami, a jedyne co robił, to darł #!$%@? #!$%@? o 3 w nocy pod blokiem z wielkiej płyty. Oczywiście tylko jak był z kolegami. Bez kolegów to #!$%@? cichy jak mysz pod miotłą.
  • Odpowiedz
@elgrecqo: dołek przez 48h to jest szczyt tego gdzie mógł przebywać, chociaż znając życie jak go zapytali o "miętusa", to momentalnie się #!$%@?ł͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Klofta: no i +1, ale czego oczekiwać od typów występujących na gali, która rozjebuje się nonstop i wykorzystuje psy do ścigania prawilnych mord co restrimuja to live, a nawet po wydarzeniu sciąga filmiki z powtórkami… ha tfu w latach 90 dostawałeś filmy na taśmie jaki chciałeś, albo dobre mordy z osiedla ci skopiowały
  • Odpowiedz
@Klofta: jak można być tak oderwanym od rzeczywistości to ja #!$%@? nie wiem xD

Jak ktoś ci ukradnie samochód, to też na policje nie pójdziesz bo nie chcesz być konfidentem lub "60"? Albo gdy tobie kogoś z twojej rodziny ktoś będzie chciał zgwałcić to też siedzisz cicho?. Niczym się to nie różni od sytuacji z Roślikiem. Jesteś bezpośrednim swiadkiem przestępstwa które dotyczy ciebie lub twoich bliskich, to idziesz na policję
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Toc napisałem ze normalni ludzie w takiej sytuacji idą na policję zgłosić pobicie. Ale wtedy nie kreują się na prawilniakow jak robi to Ferrari obecnie.
  • Odpowiedz
@kiszczak: #!$%@? się bo znał tych ludzi i sypał nazwiskami. Gdyby teraz nie grał gangstera i nie wyzywał innych od frajerów to byłoby to normalne. Normalni ludzie w przypadku przestępstwa idą na policje. Ale jak się zgrywa prawilniaka co zabija ludzi i nie boi się więzienia to wiadome ze wyciągną mu taka sprawę sprzed lat. I to ze miał 16 lat nie ma żadnego znaczenia. Wiedział co robi
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Tak dokładnie. Zwykli normalni ludzie tak właśnie robia. Ale Ferrari zgrywa gangstera co będzie zabijal ludzi i nie boi się więzienia. Poza tym wtedy tez prowokowali tych co ich pobili. Przeczytaj jego zeznania
  • Odpowiedz