Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko dodam 3 grosze o drugim największym przegranym po Ziemowicie.

Dla mnie było pewne, że przegra, ale że nie wyjdzie to się nie spodziewałem. Chociaż patrząc dziś na chłodno, nie zaskoczył. Prosty chłopak, który nagle dostał się do największego bagna jakim jest show biznes. Tyburski kiedyś powiedział, że mu go szkoda i miał 100% racji. Nam się to ładnie oglada, ale nie oszukasz psychiki. Są takie momenty w życiu, że działasz kompletnie niezrozumiale, aby tylko zostać w strefie komfortu. Stifler to showman, siedzi w tym od lat, rozdał setki autografów, zdjęć, wywiadów. Był na okładkach gazet i portali. To jest coś, czego nie ma szans przeskoczyć nawet na takich niby kozaków jak Soroko. Przerósł go ten świat, bo to nie jest jego świat i nigdy nie będzie. Nie mam nic do niego, ale jest/był małpa wśród klaunów. Miała być piękna historia a wyszło jak zawsze. Szkoda, bo dostał wielką szanse, ale nie udźwignął tego. Mam nadzieje, że po ludzku odpuszczą mu kary finansowe, a on sam będzie wiódł spokojne życie, choć ciężko mi w to uwierzyć. Pewnie wróci do starego życia - ćpania, napadów i patologii.

#primemma #famemma
Pobierz
źródło: comment_16454836372icrDtwwkCL6NkUTpvDY8r.jpg
  • 9
@tojapaweu: Ja to mam nadzieję, że po ludzku #!$%@?ą mu maksymalne kary z egzekucją! Wyszedł z pierdla po 10 latach, gdzie żył sobie za nasze. Miał szansę, a zachował się jak nikt wcześniej. Niech ginie!