Wpis z mikrobloga

Większość Polek opowiada się za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej - mężczyźni są przeciw.

Ta dysproporcja ukazuje cynizm kobiet i stoi w absolutnej sprzeczności z ich legendarną „empatią”. Myśląc, że ich to nie dotyczy, chcą was wysyłać na front mireczki.

Później się dziwić, że w tym społeczeństwie postępuje mizoginia. To już nie jest emancypacja - mężczyźni najwyraźniej muszą po prostu bronić swojej nadszarpniętej pozycji w społeczeństwie ¯\(ツ)/¯.

Wielokrotnie się z was śmiałem, przegrywy. Przepraszam - po prostu was nie rozumiałem.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #przegryw #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #konfederacja #wojna #ukraina
Tywin_Lannister - Większość Polek opowiada się za przywróceniem obowiązkowej służby w...

źródło: comment_1645478494MVdSnWK6yaUnKWZW2bJhO8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielokrotnie się z was śmiałem, przegrywy. Przepraszam - po prostu was nie rozumiałem.


@Tywin_Lannister: Czy w związku z tą deklaracją można się spodziewać wzbogacenia regularnego tajłinowego kontentu o proprzegrywowe treści? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bootboi:

Kobiety nie są w stanie same obronić się (i naszych dzieci)

Skoro nie potrafią to je powinniśmy wysłać do wojska i wyszkolić, nauczyć samoobrony. Jestem za równouprawieniem.
  • Odpowiedz
@bootboi:

Matka natura nie jest za równouprawnieniem i stworzyła kobiety mniejszymi i słabszymi od mężczyzn.


Mężczyzna równie dobrze z natury może być bardzo szczupły i kobieta może się okazać silniejsza, szczególnie wysportowana w przeciwieństwie do niego.
  • Odpowiedz
@IlikeTrains: tak samo z mężczyznami xD wojowanie, że kobiety są słabsze, powinny zajmować sie dzieci, a później płacz, gdy sądy przyznają opieke nad dziećmi matkom, albo w--------a liczbe samobojstw mężczyzn
  • Odpowiedz
@bootboi: to niech w----------ą do kuchni i zajmują się dziećmi a nie grają silne i niezależne
to już nie te czasy, że wszyscy byli happy, że kobiety mają same przywileje a faceci muszą jak niewolnicy tyrać na ten cyrk jeszcze nic powiedzieć nie mogą
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: na to jest prosty sposób. Na poligon z głupimi cipami. Kuchnię polową podstawić i niech sierżant rezerwy im wczasy organizuje. Vox populi - vox dei. Chłopakom to chociaż stary opowiedział jak było i już się wyleczyli.
  • Odpowiedz